1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

17.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 17 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. MeRciMeK

  MeRciMeK V.I.P V.I.P

  Katılım:
  20 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.807
  Beğenileri:
  1.917
  Ödül Puanları:
  7.230
  Banka:
  2.322 ÇTL
  KOÇ
  Bugün işinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız gelişmeler bir yenilenme sürecine girmenize neden olabilir. Öte yandan akşam saatlerine doğru ilişkinizle ilgili dikkatli olmalı, bazı sınırları aşmamanız gerektiğini bilmelisiniz.

  BOĞA
  Kişisel gelişiminizle ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Yeniliklere açık olduğunuz bu dönemde karşınıza sizi değiştirecek, yenileyecek fırsatlar çıkması da muhtemel. İlişkinizde ise sevineceğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER
  Bugün gizli kalmış bazı konulara merak salabilirsiniz. Öte yandan sizden hoşlanmayan bazı kişilere karşı dikkatli olmalı, onlara açıklarınızı vermemelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizi düzeltmek, sevdiğiniz kişiyi bazı konularda bilinçlendirmek adına arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

  YENGEÇ
  Bugün ilişkinizle ilgili bazı kararlar alabilir, bir tür yeniden yapılanmaya gidebilirsiniz. Öte yandan aile büyükleri ile ilgili yaşanabilecek bazı olumsuz gelişmelere karşı sabır göstermeli ve sınırlandırmalara karşı bir süre boyun eğmelisiniz.

  ASLAN
  Bugün günlük işlerinizle uğraşmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Öte yandan yakın çevrenizle olan ilişkinizde ise kesin adımlarla ilerliyor ve inatçı bir tutum sergiliyorsunuz. Anlayışlı ve biraz alttan almanız gereken bir dönem.

  BAŞAK
  Günlük işlerinizde verdiğiniz çabaların sonuçlarını alamayabilirsiniz. Beklenmedik bazı zorluklar karşınıza çıkabilir. Dikkatinizi işinize vermeli, sahip olduğunuz enerjiyi işinize harcamalısınız. İlişkinizde ise beklentileriniz gerçekleşiyor.

  TERAZİ
  Bugün aile içinde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimler sizi manevi bir yapılanmaya itebilir. Kendinizle ilgili alacağınız bazı kararlarda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız ise oldukça olumlu ilerliyor.

  AKREP
  Bugün çevrenizle olan ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İlişkinizde ise partnerinizle çatıştığınız bir dönemdesiniz. Ancak ona karşı sabır göstermelisiniz.

  YAY
  Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza ummadığınız anlarda çıkabilir. İçinizde barındırdığınız olumlu enerjiyi ilişkiniz için harcamalı, sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırmalısınız.

  OĞLAK
  Gün boyunca kendinizle ilgili düşünceler dalabilir, ne yapmak istediğinizi anlamaya çalışabilirsiniz. Karamsar olan bu ruh halinizle kendinizi alış verişe verebilirsiniz. Dikkatli olun bu sizi sıkıntıya sokabilir. Rahatlama ihtiyacı duyuyorsunuz.

  KOVA
  Bugün endişeli ve karamsarsınız. Geçmişe takılıp kalabilir, yaşadığınız bazı olayları derinlemesine düşünebilirsiniz. Öte yandan ailenizle ilgili alacağınız bazı haberler tadınızı iyice kaçıracak. Moralinizin bozuk olduğu bir dönem.

  BALIK
  Gün boyunca ailenizle çatışabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmalısınız. İş hayatınızda ise dikkatinizi daha çok önemsediğiniz konular üzerine yoğunlaştırmalısınız. İleriye yönelik kalıcı kararlarınızda dikkatli olmalısınız.
   
 2. yeşüLL

  yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  4.303
  Beğenileri:
  54
  Ödül Puanları:
  2.880
  Banka:
  647 ÇTL
  o zaman yeşüll düşüncelere dalar durur <S
   

Sayfayı Paylaş