1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

17 yaşındaki genç annesinin boğazını kesti!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    "Annemi öyle görünce çılgına döndüm!"

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 39 yaşındaki annesi Nermin D.'yi boğazını keserek öldürdükten sonra bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan 17 yaşındaki lise öğrencisi B.D.'nin annesini bir erkekle uygunsuz halde yakaladığı için öldürdüğü ortaya çıktı.

Ticaret Lisesi son sınıf öğrencisi B.D.'nin, önceki gün Mimar Sinan Mahallesi'nde oturdukları apartmanda annesini öldürdükten sonra bileklerini keserek intihara kalkışması olayıyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kapıcının evlerine ekmek getirdiği sırada kapının açılmması üzerine çağırılan polisin kapıyı açtırmasıyla ortaya çıkan korkunç olayda annesini öldürdükten sonra bileklerini kesmiş halde yaralı bulunan liseli B.D.'nin sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi. Cinayet Bürosu ekipleri de, Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören B.D.'nin ifadesini aldı.

"ANNEM BABAMI ALDATIYORDU"

B.D.'nin polislere verdiği ifadesinde, annesini bir erkekle uygunsuz halde gördüğü için öldürdüğünü söylediği belirtildi. Babasının Bursa Gümrük Müdürlüğü'nde çalıştığını ve bu yüzden uzun süre eve gelmediğini söylediği belirtilen B.D.'nin, "Annemin babamı aldattığını hissediyordum. Bunu gözlerimle görünce çılgına döndüm. Annemi öldürdükten sonra kendimi de öldürmek için bileklerimi kestim, keşke ben de ölseydim" dediği iddia edildi.

B.D.'nin taburcu olduktan sonra annesini öldürmek suçundan adliyeye sevk edileceği belirtilirken, oğlu tarafından öldürülen Nermin D.'nin cenazesi de Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsiden sonra toprağa verilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Cinayet bürosu ekipleri, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Eline sağlık ben hakim olsam salarım çocuğu

3. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    bizim orası küçük yer çabucak duyuluyor,annem söyledi cenaze var falan diye,şok oldum,anlatmadı annem depresyonda demişti,şimdi netten haberlere bakıp gördüm...2.şoku geçiriyorum.
    yazık etti kendine,değmezmiş bence.

4. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yani yazık olan çocuğa oldu bence çok gençmiş.
    Allah sabır versin çocuğa, dediğim gibi hakim olsam salarım çocuğu :)

5. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

bence de olan kendine oldu,ne kadar kötü de olsa anne,hem cenneti kaybetti,hem bu dünyasını...anne,baba naparsa yapsın öldürmek töbe töbe aklını kaçırır insan,vicdan azabı da ömür boyu onunla birlikte olacak...inş.kendine bişey yapmaz.

6. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Vallahi çocuk doğurmakla anne olunmuyor.
    Şekil-A... böyle anne ne kutsaldır gözümde ne de başka birşey.. İyi yapmış çocuk ellerine sağlık

7. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    ben anne kutsaldır demiyorum,kaybedenin çocuk olduğunu söylüyorum,gitti her şeyi,hayatı adam öldürmek suçsa,adı anne olan birini öldürmenin vicdan azabı geçmeyecektir..intihara kalkışmasından belli olmuyor mu yaşadıklarının yükü?

8. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yalnız Allahtan sizin orası küçük yemiş :D (senin dediğini göre )
    Yaa bu teyze İstanbul da olsaydı? Harem kurardı mazallah :D

9. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

küçük küçük tanınan bir ailenin geliniydi...

Sayfayı Paylaş