1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

()()()()

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Çirkin Kral tarafından 10 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    ASKER DEĞİL HÜKÜMET YAN GELİP YATIYOR askerlerimiz daha ne yapsın hain kaleşler tarafında şehit ediliyorlar sizce buna yan gelip yatmakmı denir (sayın hükümetimiz) uyanın artık yan gelip yatan sizlersiniz bizim askerlerimiz watanımız için canlarından oluyor siz dewletimiz ise sadece hoş konuşma boş konuşma yapıyrsunuz

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.347
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.764 ÇTL
    Fikirlerine katılıyorum [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] Bu yazı tartışma bölümü için daha uygun sanırım. Oraya taşıyorum.

3. Çirkin Kral

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    peki tamam komutan sensin taşı bakalım:P:P

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    ngomess

bu yazinin resimleride vardi degilmi bana email olrak gelmisti yanilmiyorsam

5. Çirkin Kral

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL
    yok resim göremedim ben değişik olabilir..

6. KALE

KALE Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhaba..
    Onlar her zaman bedelli yaptıkları için ( Not: Bedellilerde her zaman yatar ) onlariçin askerlik yan gelip yatma demektir.
    Bu insanlar aslında insan sıfatına bile konmazlar ama bu kişiler ülkemiz için ne yaptıklarını halen düşünüyorum..Ve hiçbir zaman da çözemiyeceğim herhalde düüşnsenize bu kişiler ülkemiz için yurtdışına konferanslara gidiyorlar ama eşleriyle ve çocuklarıyla birlikte :)))
    Bunların ülkemiz için ne kadar çokşey yaptıkları açıkça ortada değil mi?
    Bizlerin sesi çıkmadıkça bunlar her zaman böle yapacaklar..
    Gerçi herkesin kendi düşüncesi var bu yazdıklarımabelkide tepki verecekolnalarda vardır..
    Onun için gözünüzü dört açın..Bu ülkeyi onlar adam edemiyecekler mademki bunlar bizimsayemizde buradlar herkes seçimdeona göre neler yaptıklarını görüpona göre oy atsınlar..Bizimkonuşma özgürlüğümüzde o zaman oluyor işte...
    Herkese saygılar..

7. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    aslında oy kullanan her insan politikaya ilgisi olsun olmasın ilgilenmeli.çünkü her beyin ayrı bir görüş açısı demektir.her görüş açısı ise daha fazla gözlem, ve başarı demektir.kale arkadaşıma katılıyorum.biz gençler gözümüzün önüne bakmalıyız.ipler bizim elimizde....askerler yatıyor konusuna gelince.teröristler le savaşılan yerlere uzman askerler gönderilse askerler normalden daha az şehit olur ve başarı daha fazla olur.şimdi acemi askerleri gönderiyolar teröristlerin önüne.teröristler ki ömürleri dağda geçmiş.askelerimiz ise daha doğru düzgün sileh tutamıyolar.köpeğin önüne yem atmak gibi bişi.sadece köpeği oyalıyo.ama bilmiyolar ki her insan yatırımdır.bu kadar basit düşnemiylarsa yapacak bişi yok demektir.ha bide onların görüş açısı var.herekesin düşüncesine saygı duymak lazım.lakin insan hayatına maal oluyorsa o insanın düşüncesini değiştirmesi lazım diye düşünüyorum....

Sayfayı Paylaş