1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

18.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 18 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. MeRciMeK

  MeRciMeK V.I.P V.I.P

  Katılım:
  20 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.807
  Beğenileri:
  1.917
  Ödül Puanları:
  7.230
  Banka:
  2.322 ÇTL
  KOÇ
  Bugün çevrenizdeki bazı kişilerden kişiliğiniz ya da yaptığınız bazı şeylerden ötürü eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere karşı sert bir tavır takınabilirsiniz. Öte yandan kısa yolculuklara çıkabilir, yeni deneyimler kazanabilirsiniz.

  BOĞA
  Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Düşünsel anlamda yeniden doğuş yaşayabilirsiniz. Öte yandan ailevi meseleler güne damgasını vuruyor. Alınacak önemli kararlarda etkili olabilirsiniz.

  İKİZLER
  Bugün değer verdiğiniz bazı arkadaşlarınızla ortak işler yapabilirsiniz. Motivasyonunuz ve enerjiniz oldukça yüksek. Öte yandan eşinizle aranızdaki bazı problemleri çözmek adına pozitif tartışmalara girebilirsiniz.

  YENGEÇ
  Bugün oldukça enerjik ve neşelisiniz. Girdiğiniz ortamlarda göz önünde bulunacak, çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. İş hayatınızla ilgili aklınızda bazı sorular olabilir. Çalışma koşullarınız üzerine düşünebilir ve bunu tartışma boyutuna getirebilirsiniz.

  ASLAN
  Bugün eğlenmek isteyebilir ve üzerinizdeki yükü atmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız aktivitelerle üzerinizdeki ağırlığı atabilir, kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Öte yandan beklenmedik bir haber almak sizi şaşkınlığa uğratabilir.

  BAŞAK
  Bugün iş hayatınızla ilgili bazı çatışmalar ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İş yerindeki rakiplerinize dikkat etmeli, açık vermemelisiniz. Diğer yandan ilişkinizle ilgili sürpriz bir gelişme moralinizi düzeltecek.

  TERAZİ
  Bugün iş hayatınızda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Mevcut işinizden sıkılmış olabilir, yeni macera arayışlarına girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek sizi mutlu edecek. Gittikçe derinleşen ilişkiniz sizi memnun ediyor.

  AKREP
  Bugün içinizdeki çalışma arzusu üst düzeyde. Kendinizi her işin altından kalkabilecek bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Maddi konularda bazı beklentiler içerisine giriyorsunuz. Ancak bu beklentilerin gerçekleşmesi için sıkı çalışmalısınız.

  YAY
  Bugün sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi enerjik ve aktif hissediyorsunuz. Öte yandan kendinizi sevdiğiniz kişiye ispatlamak isteyebilir, ilişkinizin ince ayrıntılarına girebilir ve ona bazı gerçekleri göstermeye çalışabilirsiniz.

  OĞLAK
  Enerjik ve coşku dolu yapınız aile içerisinde neşe kaynağı olabilir. Aile içerisinde toparlayıcı bir misyon üstlenmeniz sizi manevi açıdan rahatlatıyor. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz haberi alamamak sizi mutsuz ediyor.

  KOVA
  Bugün oldukça aktifsiniz. Çevrenizle gün boyunca iletişimde olabilir ve bazı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Öte yandan arkadaşlarınızla bir araya gelerek birlikte orijinal fikirler üretebilirsiniz.

  BALIK
  Bugün yeni maddi kazançlar bulmak adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hedeflediğiniz şeylerde oldukça aktif ve istekli olacaksınız. İlişkinizde ise partnerinizle birlikte geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş