1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

18-25 Ağustos Öğretmen Ataması Başvuruları Başladı

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve BeReNN tarafından 19 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. BeReNN

  BeReNN Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  30 Nisan 2011
  Mesajlar:
  8.805
  Beğenileri:
  501
  Ödül Puanları:
  5.330
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  Banka:
  5.490 ÇTL
  Ağustos Öğretmen Ataması Başvuruları 18 Ağustos 2011
  Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu 2011


  Öğretmen adayları başvuru şartlarının ve tercih işlemlerinin düzenlendiği ''Öğretmenlik İçin Atama ve Başvuru Kılavuzu''na MEB'in internet sitesinden ulaşabilecek.

  MEB, 26 Ağustos 2011 tarihinde 11 bin 544 kadrolu öğretmen ataması yapacak.

  Başvurular 18-24 Ağustos 2011 tarihleri arasında alınacak. Adaylar, başvurularını ''[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]'' internet adresindeki Elektronik Başvuru Formu'nu kullanarak yapacak.

  Başvurunun geçerlilik kazanabilmesi için bilgisayar aracılığıyla doldurulacak formun il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde oluşturulacak ''Başvuru Onay Büroları''nda onaylatılması gerekiyor.

  Öğretmenlik için başvuruda bulunacaklar, en fazla 25 eğitim kurumunu tercih edebilecek. Tercihler, atama yapılacak eğitim kurumları arasından aynı ilden veya farklı illerden istenilen öncelikte seçilebilecek.

  Öte yandan Bakanlık, kılavuzda yer alan ve boş bırakılan çizelgelerdeki bilgilerin, il milli eğitim müdürlükleriyle halen yürütülmekte olan çalışmalar tamamlandıkça başvuruların ilk günü olan 18 Ağustos 2011 tarihine kadar girileceğini belirtti. Bu nedenle, kılavuzun güncel durumunun adaylarca takip edilmesinin gerektiği belirtildi.


  Öğretmenlik için Başvuru ve Atama Kılavuzu (AĞUSTOS 2011) için Tıklayın
  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
   

Sayfayı Paylaş