2.uluslararası Bodrum Sanat Çalıştayı, Sea Garden’da Gerçekleşecek

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
2.Uluslararası Bodrum Sanat Çalıştayı, Sea Garden’da gerçekleşecek

Sanat ve doğa buluşacak


2. Uluslararası Bodrum Sanat Çalıştayı, 7-12 Eylül 2015 tarihleri arasında, Seba Sanat Galerisi tarafından Sea Garden Bodrum Oteli’nde gerçekleştirilecek.

Çalıştaya 5 ülkeden 40 ressam katılacak ve sanatçılar tarafından yapılan eserlerin büyük bir bölümü devlet hastanelerine bağışlanacak.

Sanatçılar Yalıçiftlik’de bulunan Sea Garden Oteli’nin muhteşem doğası içinde, 6 gün boyunca izleyicilerin önünde canlı performansla resim yapacaklar. Yapılan eserler, otelin içinde bulunan Mini Bodrum sokağında sergilenecek ve daha sonra bağışlanacak.


Sea Garden Bodrum Hakkında

Mavinin ve yeşilin buluşma noktası

Avrupa'nın başlıca şehirlerinde yer alan 60'dan fazla modern tatil köyü ve rezidanslarıyla ünlü İsviçre merkezli Hapimag grubunun en büyük tesisi olan Bodrum Hapimag Sea Garden Resort, Ege'nin masmavi ve berrak sularına uzanan çam ağaçlarının arasında yer alıyor. Bodrum’un cennet köşelerinden Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu, mavi bayraklı üç koya sahip olan Hapimag Sea Garden Resort, konuklarına unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Deniz manzaralı terasların çevrelediği büyük, güzel bahçelerden adını alan Hapimag Sea Garden Resort, mucizevi güzellikteki koyları ve etrafını çevreleyen çam ormanlarıyla yeşilin ve mavinin buluşma noktasında yer alıyor. Bodrum şehir merkezine 17, havaalanına 45 km uzaklıkta bulunan tesis, 351 odalı Tatil Köyü’yle Hapimag’ın geleneksel tatil köyü anlayışıyla misafirlerini ağırlarken; otel bölümü 288 odası, restoran ve barlarıyla hizmet veriyor.


Hapimag Sea Garden Resort, sağlık ve güzellik merkezi, spor tesisleri, Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan restoranları ve çocuk tesisleriyle sakin ve huzurlu bir tatil için gerekli olan bütün imkanları sağlıyor.
 

Benzer konular

Top