20 ocak.2010 çarşamba , günlük burç yorumları:

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Katılım
22 Ksm 2009
Mesajlar
5,311
Beğeniler
168
#1
KOÇ BURCU (21 MART -20NİSAN) :Ailenizde meydana gelecek yeni olaylar hepinizi büyük bir sevince boğabilir ve uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olabilirsiniz. Büyüklerinizin nezdinde fikirleriniz eskisine oranla daha fazla kabul görebilir ve onlara da yeni ufuklar açabilirsiniz. Ancak aynı şeyleri duygusal hayatınızla ilgili söyleyemeyiz. Çünkü aşk yaşamınızda beklediğinizi bulamayabilir karşınızdaki kişinin size ilgi ve sevgi göstermemesine üzebilirsiniz.BOĞA BURCU(21NİSAN-20MAYIS):Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Kırıcı olmaya eğilimlisiniz. Yakınlarınıza oldukça kötü tesir edebilir ve gereksiz yere darıltabilirsiniz. Yalnız bir insansanız bugün duygusal ilişki ve benzeri durumlara girmekten kaçınmalısınız. Hemen hemen her alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.İKİZLER BURCU(21MAYIS-21 HAZİRAN) :Sahip olduğunuz son derece duygusal ve hassas yapı nedeniyle, aşk hayatınızda yepyeni romantik heyecanlar yaşamanın hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. Fakat bu,ışığınızın sürekli yeşil olmasını gerektirmiyor.. Bu durumunuzu ve dar perspektifinizi düzeltmekte acele etmezseniz, bugün tanışacağınız ve sizi kolaylıkla etkileyecek birisinden yakın zaman içinde büyük zararlar görmeniz mümkün.YENGEÇBURCU(22HAZİRAN-22 TEMMUZ) :Çevrenizdeki kimseler için faydalı olacağınız bazı durumlar olabilir bunları ihmal etmemelisiniz. Bir yerden beklediğiniz para ya da benzeri şeyler varsa onları bugün elde edemezsiniz. Bir süre için zamanınızı özel işlerinize ayırabilirsiniz. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır.


ASLAN BURCU(23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS):İş ve para konularında kazançlı olabilirsiniz fakat ev hayatınızda bazı altüst oluşlar kaçınılmaz gibidir.Eşyalarınız hasar görebilir ya da ev aletleriniz bozulabilir. Gereğinden fazla iyimser davranmamaya dikkat edin. İlişkilerinizin sağlığı açısından daha kararlı tutumlara girmenizde fayda var. Her şeyi sırasıyla ele alır ve yavaş ilerlerseniz isteklerinize kavuşacaksınız.


BAŞAK BURCU(24 AĞSTS-23 EYLÜL) :Bugün prensip haline getirdiğiniz alışkanlıklarınızı bugünlük bir kenara bırakabilir ve biraz olsun yeniliklere açık davranabilirsiniz. Sizi endişelendiren tarafları görmezlikten gelin ve ihtirasınızın dizginleri ele almasına izin verin. Bu şekilde, yeni tanışacağın kişiyle aranızda,gelecek için üzerine hayaller kuracağınız bir yakınlaşma gerçekleşebilir.TERAZİ BURCU(24 EYLÜL-23EKİM):Memnuniyetsiz bir yapıda olmanız ve her şeyin sizi rahatsız etmesi olasıdır.Duygusal ilişkileriniz aslında iyi fakat sizin boş vermeniz yüzünden hareketsiz olabilir. Bugün sizin hakkınızda olumsuz kararlar verebilirler. Sınav veya mahkeme ile ilgili işler için zor gün. Bir süredir beklediğiniz bir olay gerçekleşebilir fakat dedikodulardan zarar görmeniz mümkündür.


AKREP BURCU(24 EKİM-22KASIM):Küçük mutlulukların anlamını ve bunlarla geçen bir sürecin rahatlığını unutmuş gibi davranıyorsunuz. Uzun süredir hırsınızdan başka bir şeyin hareketlerinizi yönlendirmesine izin vermediniz ve bunu değiştirmenizde fayda var. Bugün karşılaşacağınız olayda, bu şansı bulacak, yeni bir dönemin ilk sayfasını açma olanağını göreceksiniz. Bunu değerlendirip değerlendirmemek sizin elinizde.


YAY BURCU(23 KASIM-21ARALIK) :Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz ve bu yolculuk sizi gereğinden çok yorabilir. Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. İş yerinizde üzerinize bazı yeni şeyler yüklemeleri ve bunu bir oldubittiye getirmeye çalışmaları olasıdır.


OĞLAK BURCU(22ARALIK-20OCAK):Daha ılımlı olmadığınız takdirde önemli bir işi elinizden kaçırabilirsiniz. Bugün maddi konularda daha dikkatli olmalısınız. Fiziksel direnciniz fazla güçlü değil fakat asıl bulaşıcı hastalıklar sizin için tehlikeli olabilir.Duygusal ilişkilerinizde yaramaz durumlar varsa onlardan kurtulabilir ve yeni mutlu beraberlikler yaşayabilirsiniz.


KOVA BURCU (21OCAK-19ŞUBAT) :Kendi kendinize karar veriyorsunuz. Dolayısıyla,kendi hareketlerinizden kaynaklanan başarının kaynağı da tamamen sizsiniz. Kimsenin bunu sahiplenmesine, ortak olmasına izin vermemelisiniz. Zaten başınıza bu geldiğinde, gerçek dostlarınızı tanıma fırsatını da elde edeceksiniz. Zihinsel açıdan son derece güçlü bir dönemdesiniz. Karar verme, yorum yapma, değerlendirme, eleştiri, tartışma gibi şeyler sizi korkutmamalı.


BALIK BURCU(20ŞUBAT-20 MART) :Bugünlerde görüştüğünüz birisi üzerinde çok önemli etki ve yaptırım gücüne sahip olduğunuzun farkındasınız. O size büyük sevgi ve saygı besliyor, bu yüzden de yaptığı şeylerde sizi örnek almaya çalışıyor. Bugün o kişiyle görüşmeniz olası. Fakat onunla beraberken kendinizi olduğunuz gibi göstermelisiniz. Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevk etmemeli ve sorumluluğu üstlenmelisiniz.
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#6
BALIK BURCU(20ŞUBAT-20 MART) :Bugünlerde görüştüğünüz birisi üzerinde çok önemli etki ve yaptırım gücüne sahip olduğunuzun farkındasınız. O size büyük sevgi ve saygı besliyor, bu yüzden de yaptığı şeylerde sizi örnek almaya çalışıyor. Bugün o kişiyle görüşmeniz olası. Fakat onunla beraberken kendinizi olduğunuz gibi göstermelisiniz. Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevk etmemeli ve sorumluluğu üstlenmelisiniz.
Bu kadar sallanabilir kimle görüştüm ben bugünn ..
 

Benzer konular

Top