1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

2007 Televizyon Gafları

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve e-PaCk tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    407 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Kimler neler demedi ki... Televizyon ekranlarında öyle gaflar yapıldı ki, seyirciler pes doğrusu demekten kendilerini alamadılar. İşte Yüksel Aytuğ'un kaleminden, 2007'nin televizyon gafları...

* Buzda Dans'ta spor spikeri Barbaros Talı şöyle dedi: "Şebnem Schaeffer'ın arka ayağını nasıl uzattığını gördünüz mü?"

* ATV'deki Süperstar yarışmasında erkek yarışmacı Barış'a şu şarkıyı okuttular: "Bende bu yetim kirazlar al al dururken..."

* Safiye Soyman, nişanlısı Faik Bey ile katıldığı programda şöyle dedi: "Her başarılı erkeğin altında bir kadın yatar!.."

* "Diyorlar ki, bu programın metin yazarları varmış. Esprileri onlar yazıyormuş. Diyelim ki, öyle. Peki bunları biz nasıl aklımızda tutacağız? Hadi ben tuttum diyelim, Bülent Hanım nasıl tutacak?" (Ebru Gündeş - Popstar Alaturka)

* Magazinciler Cem Özer'e soruyor: "Yorgun görünüyorsunuz, neden?" Cem yanıtlıyor: "Ben başkasının kullandığı arabada uyuyamıyorum, o yüzden!"

* NTV'deki Haydi Gel Bizimle Ol'un konuğu Ata Demirer, zıpkınla balık avlama tutkusundan söz ederken, "Denize daldığım an, Tanrı'yı gördüğüm andır" dedi. Aysun Kayacı bombayı patlattı: "Benden de selam söyle!.."

* Mehmet Ali Birand, Kanal D Ana Haber'i sunarken Mardin Midyat'ta kaçırılan rahiple ilgili son gelişmeleri duyuruyordu. Bir ara şöyle bir cümle kullandı: "Jandarma özel harekat birlikleri MADRİD'den Midyat'taki olay bölgesine hareket ettiler!.."

* FOX TV'deki Verkaç'ta hakemler ilk yarının değerlendirmesini yapacaklardı. Sunucu Bülent Ülgen, hakemleri anons ederken şöyle dedi: "Hepsi de birbirinden önemli hakemler, birbirinden önemli DÜ- DÜKLER!.."

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    50 ÇTL
    * Safiye Soyman, nişanlısı Faik Bey ile katıldığı programda şöyle dedi: "Her başarılı erkeğin altında bir kadın yatar!.."

Yoruma gerek var mı :D:D

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    714 ÇTL
    * NTV'deki Haydi Gel Bizimle Ol'un konuğu Ata Demirer, zıpkınla balık avlama tutkusundan söz ederken, "Denize daldığım an, Tanrı'yı gördüğüm andır" dedi. Aysun Kayacı bombayı patlattı: "Benden de selam söyle!.."

Koptum

4. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    330
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)