1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

2007 Televizyon Gafları

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve e-PaCk tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Kimler neler demedi ki... Televizyon ekranlarında öyle gaflar yapıldı ki, seyirciler pes doğrusu demekten kendilerini alamadılar. İşte Yüksel Aytuğ'un kaleminden, 2007'nin televizyon gafları...

* Buzda Dans'ta spor spikeri Barbaros Talı şöyle dedi: "Şebnem Schaeffer'ın arka ayağını nasıl uzattığını gördünüz mü?"

* ATV'deki Süperstar yarışmasında erkek yarışmacı Barış'a şu şarkıyı okuttular: "Bende bu yetim kirazlar al al dururken..."

* Safiye Soyman, nişanlısı Faik Bey ile katıldığı programda şöyle dedi: "Her başarılı erkeğin altında bir kadın yatar!.."

* "Diyorlar ki, bu programın metin yazarları varmış. Esprileri onlar yazıyormuş. Diyelim ki, öyle. Peki bunları biz nasıl aklımızda tutacağız? Hadi ben tuttum diyelim, Bülent Hanım nasıl tutacak?" (Ebru Gündeş - Popstar Alaturka)

* Magazinciler Cem Özer'e soruyor: "Yorgun görünüyorsunuz, neden?" Cem yanıtlıyor: "Ben başkasının kullandığı arabada uyuyamıyorum, o yüzden!"

* NTV'deki Haydi Gel Bizimle Ol'un konuğu Ata Demirer, zıpkınla balık avlama tutkusundan söz ederken, "Denize daldığım an, Tanrı'yı gördüğüm andır" dedi. Aysun Kayacı bombayı patlattı: "Benden de selam söyle!.."

* Mehmet Ali Birand, Kanal D Ana Haber'i sunarken Mardin Midyat'ta kaçırılan rahiple ilgili son gelişmeleri duyuruyordu. Bir ara şöyle bir cümle kullandı: "Jandarma özel harekat birlikleri MADRİD'den Midyat'taki olay bölgesine hareket ettiler!.."

* FOX TV'deki Verkaç'ta hakemler ilk yarının değerlendirmesini yapacaklardı. Sunucu Bülent Ülgen, hakemleri anons ederken şöyle dedi: "Hepsi de birbirinden önemli hakemler, birbirinden önemli DÜ- DÜKLER!.."

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    * Safiye Soyman, nişanlısı Faik Bey ile katıldığı programda şöyle dedi: "Her başarılı erkeğin altında bir kadın yatar!.."

Yoruma gerek var mı :D:D

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    * NTV'deki Haydi Gel Bizimle Ol'un konuğu Ata Demirer, zıpkınla balık avlama tutkusundan söz ederken, "Denize daldığım an, Tanrı'yı gördüğüm andır" dedi. Aysun Kayacı bombayı patlattı: "Benden de selam söyle!.."

Koptum

4. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)