2009′un En Şık 10 Erkeği

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Katılım
19 Eyl 2006
Mesajlar
6,537
Beğeniler
3,605
Yaş
30
Takım
BEŞİKTAŞ
#1
Esquire dergisi, Dünyada En İyi Giyinen 10 Erkek Listesini yayımladı.
Listede, Amerika ve dünyanın son dönemde en çok isimlerinin başında gelen ve de geçtiğimiz yılda listede 4. sırada yer alan Demokrat Parti’nin Amerika Başkan Adayı Barack Obama düz ama uyumlu ve şık çizgisi ile yer alırken; şık ve stil sahibi Hollywood’un yakışıklı aktörü Christian Bale, dünyanın en zengin ve en çok tanınan ailelerinden biri Rotschild soyadını taşıyan çevreci David Mayer de Rothschild, Marks And Spencer‘ın başındaki isim olan Sir Stuart Rose, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden Kraliçe Elizabeth’in kuzeni Kent Prensi Michael, İtalyan Endüstriyel Tasarımcı Lapo Elkann, Sotheby’s Müzayedelerinin tanınmış ismi Tobias Meyer, Politika yazarı ve yorumcusu Jeremy Paxman listedeki diğer isimler…
2009′in en şık erkeklerinin yer aldığı bu listede futbol severlerin yakından tanıdığı, dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında gösterilen İtalyan Fabio Capello da yer alıyor. İngiliz Milli Takımı’nı çalıştıran Copello, ayrıca bir süredir Zeroh+ gözlük markasının tanıtımlarında yer alıyor.
Derginin yayımladığı listede en çok tartışılan isim ise rahat ve kendine özgü tarzıyla dikkat çeken rap yıldızı Lupe Fiasco. Listede artık dünyaca bir erkek stil ikonu kabul edilen David Beckham‘ın yer almaması ise bir diğer tartışılan konu.
Esquire dergisinin moda köşesi tarafından her yıl seçilen bu listede ömür boyu bu ödüle layık görülen yani tartışmasız “şık” olarak değerlendirilen isimler ise, Hollywood yıldızları George Clooney, Brad Pitt , Johnny Depp, modacı Tom Ford, korku sinemasının usta yönetmeni Wes Anderson ve Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Lyle Lovett olarak sıralanıyor.


2009′un En Şık 10 Erkeği

 
Top