1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

2010 SBS Sınava Giriş Yeri Bilgileri

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve Suskun tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL
  2010 SBS Sınava Giriş Yeri Bilgileri
  SBS giriş Belgelerinde yer alacak , 2010 yılı SBS Sınava Giriş Belgeleriyle ilgili detaylı bilgiye aşağıda olduğu gibidir

  a. SBS fotoğraflı sınav giriş belgesi 24 Mayıs 2010 tarihinde [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] veya [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adreslerinden okul müdürlükleri tarafından kesinlikle renkli alınacak, mühürlenerek onaylandıktan sonra öğrenciye teslim edilecektir.

  b. Fotoğraflı sınav giriş belgesinde öğrencinin kimlik bilgileri ile sınava gireceği sınav bölgesi (il), bina, salon ve sıra bilgileri yer alacaktır. Öğrenci, sınav giriş belgesinde yer alan sınav bölgesinde (ilinde), binada, salonda ve sırada sınava girecektir.

  c. Olağanüstü durumlarda (doğal afet, yangın, vb.) Bölge Sınav Yürütme Komisyonu’nun teklifi, Başkanlığın uygun görüşü ile öğrencinin sınav yeri değiştirilebilecektir.

  d. Fotoğraflı sınav giriş belgesini kaybeden öğrenciler, belgenin yenisini başvuru yaptığı okul müdürlüklerinden alabilecektir.

  e. Yurt dışından sınav başvurusu yapan öğrencilerin sınav giriş belgesi 24 Mayıs 2010 tarihinde Ek-1 Formunda “2010-SBS-Yurt Dışı Başvuru Talep Formu” belirtilen e-Posta adresine gönderilecektir. Sınav giriş belgesini alamayan bu öğrenciler etg_yurtdisi_basvuru@meb.gov.tr adresinden durumlarını öğrenebilecektir.

  f. Özürlü öğrencilerin sınav giriş belgesinde özür durumu ve alacağı sınav hizmetine ait bilgiler yer alacaktır.
   

Sayfayı Paylaş