2011 gelin ayakkabıları

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1
Hayallerinizi süsleyen büyük gün artık gerçek olacak. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Düğün salonu, gelinlik, kuaför ve daha birçok ayrıntı başınızı döndürüyor. Her şeyin eksiksiz ve muhteşem olmasını istiyorsunuz ve bunun için her şeyi planlamaya uğraşıyorsunuz. Unutulmaz bir gün olmalı ve siz de peri kızı kadar güzel görünmelisiniz.

Bütün bunların çok önemli olduğunu kabul ediyorum. Ama bunlardan daha önemli olduğunu düşündüğüm bir konu var: Konfor. O gece ne kadar rahat, konforlu ve sağlıklı hissederseniz o kadar güzel gözükeceksiniz ve muhteşem organizasyonunuzun keyfini sonuna kadar çıkartabileceksiniz.

Şunu bir düşünün: Her şeyi eksiksiz hazırladınız. Harika bir gelinliğiniz, çok özel aksesuarlarınız ve tüm bunları tamamlayan çok da güzel bir ayakkabınız var. Düğün günü geldi çattı. Saçlarınız, makyajınız yapıldı ve gelinliğinizi giydiniz. Artık düğün günü çılgınlığı başlıyor. Başlangıçta her şey harika. Ancak üzerinden yaklaşık bir saat geçtikten sonra sizi rahatsız eden bir şey olduğunu hissediyorsunuz. Ne mi? Ayaklarınız. Ayaklarınız ağrımaya başlıyor ve hatta bir süre sonra ayağınıza kramplar giriyor.

İşte bu dakikadan sonra düğün töreniniz ne kadar muhteşem olursa olsun, siz ne kadar güzel olursanız olun, çektiğiniz acılar bunların tadını çıkartamamanıza sebep olacaktır.

Düğün günü, fotoğraf çekimleri, düğün töreni ve düğün sonrası organizasyonlar süresince giyebilmek için yeterince rahat olan bir ayakkabıya karar vermek aslında o kadar da zor değildir. Sadece karar verirken ayakkabınızı seçiniz ve en rahatını seçiniz... 
Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
yaren* Moda 0
yaren* Moda 4
yaren* Moda 6
yaren* Moda 4
yaren* Moda 7

Benzer konular

Top