2012 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Ünlü markalar önümüzdeki sezon için hazırladıkları koleksiyonlarını sevenlerinin beğenisine sunarken, aslında 2012 2013 makyaj trendlerinin de sinyallerini verdiler. Bakalım önümüzdeki sezon biz kadınları neler bekliyor?!

Doğal görünüm

Geçtiğimiz sezonlardan da hatırlayacağımız doğal görünümlü makyajlar önümüzdeki sezon da oldukça moda. Teninizin renginden bir ya da iki ton açık fondöten ve pudra, yanaklarınızda doğal kızarıklık hissi yaratacak bir allık, dudağınızın rengine yakın bir lipstick ve kahverengi rimel. İşte doğal makyajınız hazır!

Kalın kaşlar

İncecik kaş modası geçeli bir hali zaman oldu. Siz hala geri döner umuduyla kaşlarınızı kalınlaştırmak için bir şey yapmadıysanız, çok büyük bir yanılgı içindesiniz. çünkü önümüzdeki sezon da kalın kaşlar oldukça moda.

Buğulu bakışlar

"Smokey" göz makyajı, çok daha anlamlı ve derin bakışlar yarattığı için, kadınlar tarafından en çok tercih edilen makyaj tiplerinden biri. Bu tip göz makyajı önümüzdeki sezon da moda olacak, sadece uygulama biraz daha parlak renklerle yapılacak.

Farlar renklerini meyvelerden alıyor

2012 2013 makyaj trendlerinin içinde en keyifli olanlardan bir diğeri de canlı, cıvıl cıvıl far renkleri. özellikle Donna Karan'ın sezon defilesinde kullanmayı tercih ettiği turuncu farlar, gerçekten göz alıcıydı!

Vampir dudaklar

Kışın karanlık ve puslu havası önümüzdeki sezon dudaklarımıza yansıyor. Mürdüm, koyu kırmızı ve bordo tonlarında rujlar, 2012 2013 sonbahar kış sezonunda kadınların favorisi olacak!

 

Benzer konular

Top