1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

2013 Yılbaşı Geyikleri

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 7 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    2013 Geyikleri

Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2013'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun.

2013 tıpkı 2012 gibi beklentileri karşılayamayacak yıl. çünkü beklentiyi karşılayacak olan yıl değil, insanların ta kendisidir.

2013 ya mayalara ya da bize kapak olacak

2013 ayakkabı bağlamaya devam edeceğimiz yıl. bir aydınlanma, beklemeyin yani.

babam: 2013 de dünyanın sonu gelecekmiş
    ben: hım evet mayalar öyle inanıyormuş doğru
    babam: yok sadece onlar değil bir çok din bu yılları refere ediyormuş
    ben: neyi 2013 yi mi? hım doğrudur ya evet
    babam: ne yapılır öyle bir şey sahiden olsa ki? inşaatı bırakırsın o zaman bence. ne gerek var ki de mi?
    ben: eheh
    babam: hakkaten ne yapılır ki tadını çıkarmak için? bütün gün baklava da yenilmez ki?

2013'de kıyamet kopamaz ki. benim buzdolabında bir adet ton balığı konservesi var son kullanma tarihi 2014'te

Yılbaşı gecesi geriye kalan 364 gece serbest olmasına rağmen eğlenmenin zorunlu olduğu gece. gerilirim hep bu yüzden.

yılbaşında ne yapıyorsun ?
    iyiyim allaha şükür hacım. sen ne yapıyorsun ?

Yılbaşı 10 dan geriye doğru sayıp 0 dedikten sonra holeeey diye bağırmak.0 dedikten sonra sanki yeni bir hayata başlamış gibi sevinmek.

kurşunlardan vurulan bi laz çocuk noel babaya dava açmış “tamam ben dede yadigarı silahıma mermi istemiştim ama bacağıma değil dedi”

bana baya bi tanımadığım numaralardan sms geldi yılbaşında çoğunu sğol kardeşim diye geçtim, umarım güzel hatumlar yoktur içlerinde bana sulanan ve hayal kırıklına uğrayan adımız topa çıkmasın..

seneye görüşürüz esprisi yapanlarla önümüzdeki seneye kadar görüşmeme kararı aldım..

Annem yılbaşında biri geçirmeden gel dedi biri değil iki kişi geçirdi benim yılım nasıl geçer?

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Şu seneye görüşürüz esprisini yapanı alnının ortasından vurasım geliyor

3. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Yılbaşı 10 dan geriye doğru sayıp 0 dedikten sonra holeeey diye bağırmak.0 dedikten sonra sanki yeni bir hayata başlamış gibi sevinmek.

:) :)

Sayfayı Paylaş