1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

2014-2015 / 1. Sınıf Zümre Öğretmenler Tutanağı

Konusu 'Planlar / Zümreler / Dokümanlar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    20 sayfadan oluşan kapsamlı şekilde hazırlanmış 2014-2015 Eğitim öğretim yılını kapsayan Zümre Öğretmenler Toplantı Tutanağıdır.

Dosya, 2014 - 2015 yılı çalışma takvimi de içermektedir.

Örnek olarak gündem maddeleri...

GÜNDEM MADDELERİ
    1. Açılış, yoklama
    2. Bir önceki eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi
    3. Eğitim-öğretim programları incelenmesi ve ortak bir anlayış oluşturulması.
    4. Uygulamalarda karşılaşılan güçlükler üzerinde durulması ve bunların çözüm yolları aranması.
    5. Eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili olarak hazırlanacak planların uygulamasında birlik sağlanması.
    6. Mesleki eserlerin ve eğitim alanındaki yeni gelişmelerin incelenmesi.
    7. Öğrencilerin çalışma ve eğitim durumları ile çevrenin özelliklerinin incelenmesi ve alınacak önlemlerin kararlaştırılması.
    8. Öğretim yöntem ve metotlarının belirlenmesi.
    9. Kullanılacak araç-gereçlerin belirlenmesi.
    10. Yapılacak gezi, gözlem ve incelemelerin belirlenmesi.
    11. Uygulamak ve değerlendirmek üzere ortak ölçme ve değerlendirme araçları hazırlanması.
    12. E-Okul ile ilgili konuların görüşülmesi.
    Dosya formatı: Word - doc

1. Sınıf Zümre örneğini [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] yükleyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş