1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

2014-2015 / 2. Sınıf Zümre Öğretmenler Tutanağı

Konusu 'Planlar / Zümreler / Dokümanlar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    2014 - 2015 Eğitim Öğretim yılı 2. sınıf zümre öğretmenler toplantı tutanağıdır. Tutanaktaki ilgili alanlara isimlerin girilmesi yeterlidir.

Belgedeki gündem maddeleri
    1. Açılış ve gündem,yönetmeliğin zümre ile ilgili 35 .maddesinin okunması ve Zümre Başkanı’nın seçilmesi.
    2. “1739 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu’ndaki Milli Eğitimin Amaçları Ve İlkeleri bölümünün okunması.
    3. Eğitim öğretim programlarının incelenmesi.
    4. 2014-2015 Çalışma Takviminin hazırlanması.
    5. TTK ’nun 20.07.2010 tarih ve 75 sayılı kararıyla kabul edilen İlköğretim Okulları Haftalık Ders Saatleri çizelgesinin incelenmesi.
    6. Serbest Etkinlikler Dersi İçerik ve saatinin görüşülmesi, haftalık ders programının oluşturulması.
    7. Derslerde uygulanacak yöntem ve teknikler.
    8. Okuma ve yazma durumlarının ölçülmesi.
    9. Temizlik ve sınıf düzeni.
    10. Okul-öğretmen-veli ilişkileri.
    11. Öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanması için yapılacak çalışmalar.
    12. Ölçme ve değerlendirme ve Proje görevlerinin görüşülmesi.
    13. Dilek ve temenniler, kapanış.
    Dosya Türü: Word - doc

2. Sınıflar Zümre Öğretmenler Toplantı tutanağını [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] indirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş