1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

20’nci Altın Koza Film Festivali ödülleri

Konusu 'Genel' forumundadır ve aslann tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

  1. aslann
    Ruhhastasi

    aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

    Katılım:
    25 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    6.970
    Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Cinsiyet:
    Bay
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL
    [​IMG]

    • Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması
    • En İyi Film: Gözümün Nuru & Yozgat Blues
    • En İyi Yönetmen: Reha Erdem (Jin)
    • En İyi Senaryo: Gözümün Nuru & Yozgat Blues
    • En İyi Erkek Oyuncu: Ercan Kesal (Yozgat Blues)
    • En İyi Kadın Oyuncu: Ahu Türkpençe & Lale Başar (Köksüz)
    • En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Tansu Biçer (Yozgat Blues)
    • En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Melis Ebeles (Köksüz)
    • Umut Veren Erkek Oyuncu: Savaş Alp Başar (Köksüz)
    • Umut Veren Kadın Oyuncu: Deniz Hasgüler (Jin)
    • Seyirci Ödülü: Çanakkale Yolun Sonu
    • Yılmaz Güney Özel Ödülü: Köksüz filmiyle Deniz Akçay
    • SİYAD En İyi Film: Gözümün Nuru
    • FİLM-YÖN En İyi Yönetmen: Mahmut Fazıl Coşkun & Atıl İnanç
    • En İyi Görüntü Yönetimi: Soğuk
    • En İyi Kurgu: Gözümün Nuru
    • En İyi Özgün Müzik: Eve Dönüş Sarıkamış 1915 (Mihaly Vig)
    • En İyi Sanat Yönetimi: Eve Dönüş Sarıkamış 1915
     
  2. aslann
    Ruhhastasi

    aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

    Katılım:
    25 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    6.970
    Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Cinsiyet:
    Bay
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL
    [​IMG]

    • Ulusal Kısa Film Yarışması
    • En iyi kurmaca: Eksik (Yönetmenler: Eren Çukurluöz & Umut Subaşı – 9 Eylül Üniversitesi)
    • En iyi belgesel: Meğer (Yönetmen: Uğur Egemen İres – Anadolu Üniversitesi)
    • En iyi canlandırma: Leke (Yönetmen: Güven Şahinkanat – Anadolu Üniversitesi)
    • En iyi deneysel: Ayakkabı (Yönetmen: Musab Tekin – Marmara Üniversitesi)
    • Belgesel jüri özel ödülü: Gecekondu Mahallesi (Yönetmen: Emrah Kılıç – Marmara Üniversitesi)
    • Uluslararası Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması
    • En iyi kurmaca: Küçük Sevgili (Yönetmen: Igor Mirkovic – Hırvatistan)
    • En iyi belgesel: Günaydın Direniş (Yönetmen: Adrian Orr – İspanya)
    • En iyi canlandırma: Tornistan (Yönetmen: Ayce Kartal – Türkiye)
    • En iyi deneysel: Shunpo (Yönetmen: Steven Briand – Fransa)
    • Kurmaca jüri özel ödülü: Boşluk (Yönetmen: Onur Güler – Türkiye)
     

Sayfayı Paylaş