21,01,2010 -günlük burç yorumları

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Katılım
22 Ksm 2009
Mesajlar
5,311
Beğeniler
168
#1
Koç Burcu(Aries)
21 Mart - 20 Nisan :
Bugün iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacak ve güzel bir performans yakalayacaksınız. Ancak geleceği kapsayan projeleri hayata geçirmek için henüz vakit erken. Onun için fazla acele etmeyin. Duygusal ilişkileriniz gerilimli ve hisleriniz karmaşık olmakla beraber iş ve sosyal hayatınızda insanlarla iyi anlaşabilirsiniz.


Boğa Burcu(Taurus)
21 Nisan - 21 Mayıs :
Bugün her şeyi açıkça konuşarak daha olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz şanssız olaylara açık.Birdenbire her şey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir. Buna rağmen mücadeleden de çekilmemeniz gerekiyor.Elde ettiğiniz şeyleri yeterli gördüğünüz ve durakladığınız takdirde kaybedersiniz.


İkizler Burcu(Gemini)
22 Mayıs - 21 Haziran
Bugün yoğun bir çalışma temposu içine girebilir, sabırsız ve kuruntulu olabilirsiniz. Parasal konulara yönelik birtakım sıkıntılar duyabilirsiniz. Bunları çok fazla büyütmeyin ancak harcamalarınıza özen gösterin.Uzaklarda bulunan bir dostunuzdan alacağınız bir haber sizi heyecanlandırabilir. Karmaşık duygularınızdan uzaklaşın ve karar vermek için çok fazla acele etmeyin.


Yengeç Burcu(Cancer)
22 Haziran - 22 Temmuz
Bugün düşündüğünüz şeyleri yapmak istemeyebilirsiniz. Basit bir işlem bile içinden çıkılmaz anlaşmazlıklar haline girebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, İstekleriniz çok aşırı olmadıkları sürece onları çokfazla yorulmanıza gerek kalmadan elde edebilirsiniz. Bugün çevrenizdeki kimseler hakkında yeni değerlendirmeler yapmanız olasıdır.


Aslan Burcu(Leo)
23 Temmuz - 23 Ağustos
Kendinizi çevrenizde meydana gelen olaylarına kışına bırakmaktan vazgeçip duygularınızı bir kez daha değerlendirin. Gönül ilişkilerinizin sağlıklı ve başarılı yürüyebilmesi için her iki tarafın da aynı duyguları hissetmesi şart. Tek taraflı aşk size göre değil. Tahmin etmediğiniz bir kişiden mektup veya telefon alırsanız sakın şaşırmayın. Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gündesiniz.Çalışmalarınızla ön planda olmak isteyebilirsiniz.


Başak Burcu(Virgo)
24 Ağustos - 22 Eylül
Projelerinizin hayata geçebilmesi için sizin de bir an önce harekete geçmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler. Onlara aldırmayıp,inandığınız yolda ilerlemekte ısrar etmelisiniz. Dost bildiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı değiştiğini görerek üzülebilirsiniz.


Terazi Burcu(Libra)
23 Eylül - 23 Ekim
Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Ancak günün sonlarına doğru bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çabuk davranabilirseniz durumu kurtarabilirsiniz. Şanslı bir gündesiniz. Şans oyunlarında şansınızı denemek için güzel bir fırsat. Bunun yanında yaratıcı olmaya yeni birtakım düşünceler üretmeye uygun bir yapıdasınız.


Akrep Burcu(Scorpion)
24 Ekim - 22 Kasım
Sevgi ve toplumsal yaşam alanlarında her zamankinden daha başarılısınız. Düşüncelerinizde ve davranışlarınızda daha özgürce davranın, kendinizi hayal gücünüzün kollarına bırakın. Sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin ve kıskandığınızı fazla belli etmeyin. Üzerinizden taşan enerjinizi spora yöneltin,yürüyüşlere çıkın veya jimnastik yapın yediklerinize de maksimum özen gösterin.


Yay Burcu(Sagittarius)
23 Kasım - 21 Aralık
Alışılmadık alışkanlıklar geliştirebilirsiniz. Din ve mistisizm size çekici gelebilir, garip inançlar edinebilir veya sahtekar mürşidlerin ağına düşebilirsiniz. Beklenmeyeni beklemelisiniz. Sizi altüst edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Heyecanlı süreç.Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşamanız olasıdır. Bu tür ilişkilerinizde ihanete uğrayabilirsiniz


Oğlak Burcu(Capricorn)
22 Aralık - 20 Ocak
Çevrenize antipatik gelebilecek olan davranış ve yapı değişikliğine karşılık çevreden de benzeri şeyler gelebilir. Birtakım insanların gereksiz kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Her şey üzerinize gelebilir. Yaş ve sosyal konumunuza göre ebeveynleriniz, işvereniniz, eşiniz veya öğretmeniniz gibi üzerinizde otorite sahibi olan ya da nazı geçen kişiler sizi canınızdan bezdirebilir.


Kova Burcu(Aquarius)
21 Ocak - 18 Şubat
Bugün işyerindeki sorunlar ya da iş arkadaşlarınızın yanlış tutumları nedeniyle gereğinden fazla gayret göstermeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızın sizin kadar çaba göstermemesine üzülüyor olabilirsiniz ancak onları motive etmenin yolunu bulabilirseniz peşinde koştuğunuz başarıyı yakalayabilirsiniz. Kendi değerinizi ve yeteneklerinizi hiç de küçümsemeyin. Kendinize güvenin ve yeteneklerinizi çevrenizde bulunan herkesin bilmesini sağlayın


Balık Burcu(Pisces)
19 Şubat - 20 Mart
Hislerinizde incelme olabilir. Eğer materyalist görüşlüyseniz daha ruhsal düşündüğünüzü fark edeceksiniz. Dinsel veya mistik aktiviteler sizi cezbedebilir. Bu zamandaki Astrolojik oluşumlar size birçok şey verebilirler ancak bunların bazıları üzüntüyle gelen iyilikler de olabilir.
 
Top