21.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#1
KOÇ
Bugün çevrenizdeki kişilerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Mistik konulara ilgi duyduğunuz bugünde sevdiklerinizin sizin hakkınızdaki fikirlerini öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bu sizi ruhsal açıdan rahatlatacaktır.

BOĞA
Bugün çevrenizden karakterinizle ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Size getirilen eleştirilere karşı alttan alan bir tavır sergilemeli ve ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Öte yandan arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

İKİZLER
Bugün güven duymak isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan sıyrılmaya çalışmalısınız. Öte yandan iş hayatınızla ilgili zorluklar karşınıza çıkabilir ve bunları aşmak için yoğun bir gayret sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün hayatınıza yeni öğrendiğiniz bazı şeyleri katmak isteyebilir, kendinizi geliştirmek adına çaba sarf edebilirsiniz. Deneyim edeceğiniz bu yeni duygularla kendinizi ruhsal açıdan daha olgunlaşmış hissedebilirsiniz.

ASLAN
Bugün yaşadığınız bazı can sıkıcı olaylara karşı daha objektif yaklaşabilir, kendinizi başkalarının desteği olmadan ayakta durabilecek güçte hissedebilirsiniz. İlişkinizde ise daha özgür olmak isteyebilir, partnerinizin sizi sıktığını düşünebilirsiniz.

BAŞAK
Bugün yaşadığınız bazı olaylardan dolayı endişe dolu olabilirsiniz. Bu süreç sizi oldukça yıpratabilir. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle birlikte olabilir, alışveriş yapabilir, zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

TERAZİ
Bugün günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. İşinizle ilgili çalışma tarzınızı değiştirmek isteyebilir, kendinize farklı bir yöntem bulabilirsiniz. Öte yandan uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla görüşmek için sözleşebilirsiniz. Onunla vakit geçirmek size iyi gelecek.

AKREP
Aşk hayatınızda doyum yaşayamadığınızı, partneriniz tarafından duygusal açıdan gereken ilgiyi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak karşılıklı paylaşımlarda bulunmak size iyi gelebilir. Öte yandan iş hayatınızda beklenmedik bir terfi yakalayabilirsiniz.

YAY
Bugün aile içinde yaşadığınız olumsuz diyaloglar moralinizi oldukça bozabilir. Ailenizle olan iletişiminizde fikirlerinizi ifade etme şeklinize dikkat etmelisiniz. Öte yandan çalışma ortamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

OĞLAK
Bugün kendi içinizde aldığınız bir kararı ailenizle paylaşabilirsiniz. Bu kararınız aileniz tarafından eleştirilebilir. Bu kararlarınızı aile içinde çatışmaya dönüştürmemek için sabırlı olmanız gerekiyor. Anlayışlı ve sakin olmanız gereken bir süreç.

KOVA
Maddi konularda değişimler yaşayabilir, beklenmedik kazançlarla kendinizi oldukça rahatlamış hissedebilirsiniz. Öte yandan ailenizle ilgili yaşadığınız çatışmalar devam ediyor. Ailenize karşı hoşgörülü olmalısınız.

BALIK
Dikkatinizi verdiğiniz konularda meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek. Alacağınız bazı haberlerle harekete geçebilir ve bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı sırlarınızı dostlarınızla paylaşmak sizi rahatlatacak.
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#2
İKİZLER
Bugün güven duymak isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan sıyrılmaya çalışmalısınız. Öte yandan iş hayatınızla ilgili zorluklar karşınıza çıkabilir ve bunları aşmak için yoğun bir gayret sarf etmek zorunda kalabilirsiniz


güven dısında doğruluk payı zayıf :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,997
Takım
GALATASARAY
#9
Herhangi bir şekilde benimki de tutsun ya, Hem fallar hem falcılar benimle uzaktan yakından ilgisi olmayan şeyler söylüyor :)
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#10
Geleceğe dair birşeyler bilmeleri pek mümkün değil.. Tahminde bulunuyorlar ki şimdiye kadar tutan olmadı .. :) Ama zaten amaç eğlence kafa dağıtmak..
 

Benzer konular

Top