21 12 2012 icin önemli uyarı!

genuine

Katılımcı
Katılım
22 Ksm 2012
Mesajlar
248
Beğeniler
0
Şehir
Karşıyaka
#1
TİBET DİN ADAMINDAN MAHŞER HAKKINDA NASA'YA GÖNDERDİĞİ BİLGİLERİDİR…

21 Aralık 2012 hakkında NASA'nın merkez laboratuarına Temmuz 2012'de bu bilgi ulaştı. Bu bilgiyi akraba, dost ve alabilecek herkese, yakınlarınıza hemen ulaştırın.

NASA'dan belirttiklerine göre, yakında Dünya, Galaksinin SIFIR HATINDAN geçecektir.
1. Sonbahar ve kış 20/12/2013 Tibet'te ve tüm Kuzey yarımküresinde sıcak olacaktır. 21.12.2012'de Dünya tüm galaksi sistemiyle birlikte galaksinin SIFIR HATINDAN geçmeye başlayacaktır. O ise hiç bir enerjinin yayılamadığı, elektromanyetik alanlarının olmadığı ve tüm cisimlerin durgunluğa uğradığı bir ortam oluşturacaktır.
2. Tüm Dünyada, bir kaç dakikada, Moskova saatiyle saat 10'da, 21.12.2012'de *tam karanlık çökecek, *tam sessizlik olacak *ışık, elektrik, iletişim, ses-hepsi yok olacaktır.
3. Bu karanlığın içinden uzaydan göklerde bir karmakarışıklık gözlemlenecek, bir kaç gün sonra ışık patlamaları başlayacak, bu da üç-dört gün sürecektir. Korkmaya ve kendinizi yıpratmaya gerek yok. Buna kendiniz dahil, herkes hazırlanmalı.
4. Sonra Güneş ışığı yine gözükecektir. Dünya görülür olacak ve eski haline dönecektir. Hayvanlar Uzay Karanlığını önceden hissedeceklerdir ve deliklere çekileceklerdir. Şehirlerdeki insanlar hissedemeyecek, o yüzden kurban gidenler ve aklı hasara uğrayanlar olacaktır. Dünyanın yüzde 10’u o günlerde ölebilir.
5. Bu olaya hazır olunması gerekmektedir. 2012 yılın işlerini bitirmek, yeni işe başlamamak, borçları ödemek daha doğrudur.
6. 20.12.2012'de çocuklar, para ve belgeler alınarak şehirlerden uzaklaşılmalı ve doğaya çıkılmalıdır. İki aylık bir erzak hazırlanmalı, zira elektrikler uzun süre devreye giremeyeceklerdir. Ev’e su bolca alınmalı, odun ve mumlar hazırlanmalıdır. Ev’de bir ocak hazır bulunmalı, çünkü elektrikler 21.12.2012'de kablolardan akışını durduracaktır. Televizyon ve telefon olmak üzere bir şey çalışmayacak. Karanlık günlerde pencereler kalın siyah örtülerle örtülmeli, onlara bakılmamalı, gözün gördüğü, kulağın duyduğuna inanılmamalı, sokağa çıkılmamalıdır. Mecbur kalındığında çok yakın mesafelere çıkılır. Uzak gitmek tehlikelidir, zira kaybolma riski yüksektir. Bu bilinmeli: obj elerden ışığın yansımamasından kaynaklanan sıkı karanlıkta kendi elini görmek bile mümkün olmayacaktır. Korkmayınız. Kendinizi buna hazırlayınız.
7. Güneş ışığı aydınlandıktan sonra şehirlere dönmeye acele edilmemeli, imkan varsa yaza kadar doğada kalınması iyi olacaktır. Dünyanın SIFIR HATTAN çıkışı 7 Şubat 2013'de beklenmektedir. O zaman yavaşça elektrikler kısım kısım verilmeye başlayacaktır. Toplu taşıma araçları da faaliyetine başlayacaklardır. Martın sonunda Dünya tamamen eski haline gelecektir. Trenler yürüyecek, uçaklar uçacaktır.
8. Dünyanın tüm devletleri, farklı kaynaklardan SIFIR HAT hakkında bilgiler almışlardır, fakat kendi vatandaşlarına yardım ya edemeyecekler, ya da istemeyeceklerdir. Sivil koruma örgütleri bir şey yapamayacak, zira hiç bir şey çalışmaz olacaktır. Bu durumda sadece Yaratana ve de kendinize güvenin.
9. Dünyanın SIFIR HAT'tan geçişinden sonra, insanların görüşleri ve yaşamları değişecektir. Manevi değerler üstün olacaklardır. İnsanlar ebedi ahlaki ve manevi değerler hakkında düşünür olacak, devletlerde bilim, ahlak, maneviyat, tıp patlak verecektir. Birey önemli hale gelecektir. Ve öyle de yeni bir çağın başlangıcı sayılacak bu dönem insanlığın manevi ağırlıklı ilerlemeye koyulduğu bir yeniçağın başlangıcı olacaktır.
KAYNAK: NASA
 
Katılım
26 Ksm 2012
Mesajlar
42
Beğeniler
0
#3
Haber için teşekkürler :)

Bir kıyamettir gidiyor, kıyamet denmese bile onu vurgulayıp(ima edip) duruyorlar. Bu Tibetli din adamınn sözleri veya görüşleri bence safsatadan başka bir şey değil.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,268
Beğeniler
427
#8
Peeh safsata...
Kopacaksa şimdi alıp 2013'de ödemeye başlayan taksitlere girelim :P
 
Top Bottom