21 Aralık'a Az Kaldı!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,854
Beğeniler
6,508
Şehir
Seattle.
#1


Yoga Academy, Maya takvimi ile başlayan kıyamet spekülasyonlarına karşı, bilinen en eski bütünsel gelişim sistemi Yoga ile pozitifleşin mesajını verdi. Kıyamet söylentileri ile 100'lerce Yoga sever Şirince yerine Şile'ye, yılın son Yoga festivaline akın etmeye hazırlanıyor. Yoga Academy festivali 22 – 23 aralıkta Şile'de gerçekleştirecek.

Yoga Academy'nin kurucusu, Yoga üstadı Akif Manaf açıklamasında: "Pozitif düşünce, söz ve eylem sayesinde kıyamet olmayacak, festival olacak. Tahminlerde sadece 3 harfi tutturmuşlar, Şirince değil Şile, kıyameti iptal eden festival Şile'de olacak." dedi.


Yoga üstadı Akif Manaf sözlerine, "Kıyamet spekülasyonlarını insan kendi iradesi, pozitif eylemleri ile yok edebilir. Orijinal Yoga teknikleri, düzenli uygulama ile, her koşulda insana daha sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmanın yolunu gösterir, sağlıksız bedeni sağlam bir vücuda, rahatsız zihni dingin bir zihne, telaşlı hisleri huzurlu duygulara dönüştürür. Negatif enerjilerden arınan birey pozitif enerjilerle dolar, insan kendi içindeki kıyameti pozitifleştirerek toplumda daha düzenli daha mutlu bir yaşam oluşturabilir. Bilinç seviyesi böylece genişler. Bu yükseliş kişinin kendi çabası ile gerçekleşir" diyerek devam etti.

Yerli ve Yabancı 500'e Yakın Yoga Sever 22-23 Aralıkta Şile'de Buluşuyor.

Yoga Academy yılın son Yoga festivalini 22 – 23 Aralıkta Şile'de gerçekleştirecek. Yapılan açıklamada Yoga'nın deneyimsel olduğu, pozitifleşme deneyimi yaşandıkça, insanların Yogaya ilgisinin devamlı olarak arttığı belirtildi.

Festivalde, insanı her yönüyle geliştiren bütünsel gelişim ve sağlık sistemi olan Orijinal Yoga Sistemi ile katılımcılar doğru nefes almayı, pozitif enerji ile dolmayı, beden ve zihin kontrolünü, bedenlerini çok fazla yormadan tam kapasite çalıştırarak toksinlerden kurtulmayı öğrenecek. Kıyamet senaryoları ile karışan zihinler yerini pozitif deneyimlere bırakacak.

Toplam 11 çalışmanın yapılacağı festivalde, Yoga'nın Büyük Üstadı Akif Manaf önderliğinde 4 ana çakra çalışması, interaktif söyleşi, Nefes Teknikleri, Zayıflamak için Yoga, Meditasyon, Güneş ve Ay Enerjileri ile bağlantı teknikleri uygulanacak.

 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#4
20 Aralıkta doktora gidicem bari 21'inden sonra alsaydım diyorum :P
Ama alırken hiç bu konuşmalar yoktu :D
O kadar ilaç heba olacak tüh tüh :D
Şirinceye mi göndersem ilaçları bari birinin işine yarasın :P
 
Top