1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun (Gökhan SEZĞİN)

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Öğretmenler; Yeni Nesli Cumhuriyetin Fedakâr Öğretmen ve Eğitimcileri Sizler Yetiştireceksiniz Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır. Eserin Kıymeti Sizin Becerinizin ve Fedakârlığınızın Derecesiyle Orantılı Olacaktır. Cumhuriyet: Fikren, İlmen, Fennen, Bedenen Kuvvetli ve Yüksek Karakterli Muhafızlar İster. Yeni Nesli Bu Özellik ve Yetenekte Yetiştirmek Sizin Elinizdedir.
    Mustafa Kemal ATATÜRK.

Mustafa Kemal ATATÜRK’e “Başöğretmen” Ünvanı Verilişinin 84’üncü ve Öğretmenler Günü Olarak Kutlanmaya Başlanmasının ise 31’inci Yılıdır.
    Aslında Bizlere İlim, İrfan Öğreten, Bizleri Her Konuda Eğitip, Öğreten, Bugünümüze Getiren Öğretmenlerimizi Bir Güne Mahsus Hatırlayıp Onların Gününü Bir Gün Boyunca Kutlamamalıyız.
    Onların Yani Öğretmenlerimizin Gününü Yaşadığımız Müddet Boyunca Kutlamalıyız.
    Öğretmenlerimiz Olmasaydı Neler Olurdu Biliyor musunuz? Ben Sizlere Kısaca Bir İki Maddede Söyleyeyim.

1. Hasta Olduğumuz Zaman Gidecek Bir Doktorumuz Olmazdı.
    2. Avukatlarımız, Hâkimlerimiz, Savcılarımız Olmazdı.
    3. Hesap Yapacak Bankacılarımız Olmazdı
    4. En Önemlisi Sizler Bu Yazıyı Bile Okuyamazdınız.
    Onlar En Muhteşem Hizmeti Bizlere Sunan Kişilerdir ve Bir O Kadar da Önemli Bir Meslektir Öğretmenlik.
    Günümüzde Bir Çok Cahil İnsan Var Olmasına Rağmen, Öğretmenlerimiz Hep Onları İyileri Anlatmaya Çalışmalarına Rağmen, Başta Şehit R.S.DURUKAN Öğretmenimiz Gibi Bir Çok Öğretmenlerimizi Bir Hiç Uğruna Bıçaklayarak Veya Bir Çok Şekilde Şiddet Gören Öğretmenlerimize Yapılan Bu Davranış Eğitimsizlikten Başka Bir Şey Değildir. Öğretmenlerimiz Onlara Eğitimi Vermesine Karşın Hala İyiyi ve Doğru Anlamıyorsa Çok Affedersiniz Ben Onlara Beyin Özürlü Demekten Başka Bir Şey Diyemiyorum. Bizlerde Zamanında İlkokulda Orta Okulda ve Lisede Öğretmenlerimizden Dayak Yedik, Azar İşittik Ama Elimize Bir Bıçak Alıp Onları Hiç Tehdit Etmedik. Çünkü Bilirdik ki Bir Yanlışımız Olmasa Öğretmenimiz Bizi Azarlamazdı.
    Açık ve Net Bir Şekilde Söylemek İstiyorum Adını Saygı ile Andığım İlkokul Öğretmenimden Bir Kere Dayak Yedim Şimdi İse İyi ki Yemişim Diyorum. Yoksa Ben Sizlere Bu Yazıyı Yazamazdım ve Kelime Daracığım Bu Kadar Gelişemezdi. Ve Yine Açık Bir Şekilde Söylüyorum Biz Öğretmenlerimiz İle Hep Dost Gibiydik. Hala Orta Okul Öğretmenim Sayın Nihan DEMİR ve Lise Öğretmenim Sayın Filiz ŞENCAN ve Diğer Sayın Lise Öğretmenlerim ile Görüş İçindeyim. Onlar Var Olmasaydı veya Siz Sevgili Öğretmenler Olmasaydınız Ben Olmazdım. Bizler Olmazdık.
    Başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK Olmak Üzere Tüm Öğretmenlerimizin “ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”.
    Sürç-i Lisan Ettiysem Affola.

2. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.539
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.919 ÇTL
    Saygıdeğer tüm öğretmenlerimizin gününü kutlarım. Onları sadece 24 kasımda anmak saymak yetmez elbet. Onlara hak ettiği değeri vermek devamlı saygı ve sevgi duymak gerek. Nice 24 kasımlara... ( İyi ki varsınız)

3. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL

Tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutluyorum.

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.772
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    369 ÇTL
    Gununuz kutlu olsun..ogretmenlerim...

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Başta canım abim, Yorumsuz,felsefe_mi ,yeşüLL olmak üzere forumumuz öğretmenlerinin ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutluyorum.

6. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun:)

Sayfayı Paylaş