25.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#1
KOÇ
Bugün çevrenizle olan iletişiminize ve onlara karşı olan tutumunuza dikkat etmelisiniz. Sert ve kırıcı olmaktan özellikle kaçınmalısınız. Hoşgörülü ve olumlu olmaya özen göstermelisiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiye karşı anlayışlı olmalısınız.

BOĞA
Gün boyunca çalışma hırsı içerisinde olacaksınız. Kendinizi çalışmaya adayabilir, bir şeyler üretmek için çabalayabilirsiniz. İş hayatınızdaki bu yoğun süreçte sevdiklerinizi ihmal etmemeye çalışmalısınız.

İKİZLER
Gün boyunca yoğun bir aktivite trafiği içerisine girebilirsiniz. Eğlenmek ve sevdiğinizle birlikte olmak adına elinizden geleni yapabilirsiniz. Ancak bu tavrınız maddi açıdan sıkıntıda olduğunuz bu dönemde sizi zorlayabilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün aile içinde yaşanan gerginliklerden dolayı moralsiz olabilirsiniz. Bu durumu işinize yansıyabilir, içinizdeki çalışma arzusu yok olabilir, işlerinizi vaktinde yapamayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

ASLAN
Bugün bir süredir görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, yaşanmış bazı olayları konuşabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızdan bazı konularda sert karşılıklar alabilirsiniz. Bu duruma hazır olmalı ve kendinizi ezdirmemelisiniz.

BAŞAK
Maddi konularda sıkıntı duyduğunuz bir dönemdesiniz. Harcamalarınıza bir sınır getirmelisiniz. Öte yandan iş hayatınızda yaptığınız işten sıkılmış olabilirsiniz. Hayattan keyif almadığınız bu dönemde kendinize yeni uğraşlar bulmalısınız.

TERAZİ
Bugün çevrenizden bazı tavırlarınız yüzünden eleştiriler gelebilir. Bu eleştirileri dikkate almalısınız. Kendinizi yenilemek isteyebilir, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu değişiklikler sizin için olumlu olabilir.

AKREP
Bugün çevrenizle olan iletişiminizde sert bir tavırda olmamaya gayret edin. Çevrenizle olan ilişkilerinizdeki yıkıcı ve sert tutumunuz dağılmalara sebep olarak sizi geçici bir endişeye sürükleyebilir. Bazı olayların sizin kontrolünüzün dışında gerçekleştiğini bilmeniz gerekiyor. Olayları akışına bırakmak faydalı ve doğru olabilir.

YAY
Bugün sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizde bazı şeyleri gözden geçirmek isteyebilir, konuşmadığınız bazı konuları konuşabilirsiniz. Bu tavrınız ilişkinizin geleceği açısından olumlu bir adım olabilir.

OĞLAK
Bugün sorunsuz olmasını istediğiniz bazı işlerinizde beklemediğiniz problemler çıkabilir. Bu problemlerin üstesinden gelmek için sakin kalmalı ve çözüm odaklı çalışmalısınız. Öte yandan partnerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

KOVA
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları açık bir dille ifade etmeli ve sorunlarınıza çözüm yolları aramalısınız. Öte yandan yaşadığınız ilişkide güven sorunları ortaya çıkabilir.

BALIK
Gün boyunca isteğiniz dışında gerçekleşen bazı olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve olaylar karşısında alttan almak durumunda olabilirsiniz. Gelişecek olayların karşısında karşı durmak yerine olayları akışına bırakmalısınız.
 
Top