27.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#1
KOÇ
Bugün uzun zamandır peşinden koştuğunuz kişiyle birlikte olabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Öte yandan iş hayatınızda başarılı çalışmalara imza atmanız iş çevrenizde adınızın duyulmasına neden olacak.

BOĞA
Bugün kişisel gelişiminizle meşgul olabilirsiniz. İlişkinizde sevdiğiniz kişinin sizden beklentileri ön plana çıkabilir ve bu konular üzerine tartışabilirsiniz. Ailenizin sizden beklentileri giderek artıyor. Bu beklentilerden dolayı kendinizi zorlayabilirsiniz.

İKİZLER
Yaşayacağınız bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Ancak olayların üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler üreteceksiniz. Sevgilinizle aranızda yaşanan problemler canınızı sıksa da ona bir ders vermek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün hayatı sorgulayabilir, anlamadığınız konuları büyük bir merakla araştırabilirsiniz. Ailenizle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu konuda üzerinize büyük bir sorumluluk düşeceği için kendinizi kısıtlanmış, korkmuş bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz.

ASLAN
Bugün kendinizi çevreye kanıtlamak için çaba sarf edebilir, göz önünde bulunmak isteyebilirsiniz. Öte yandan imajınız ve dış görünüşünüzle ilgili bazı değişikliklere gidebilir, kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz.

BAŞAK
Özgürce yaşamak gerektiğini düşünebilir ve bunun için çaba harcayabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi ilginç aktiviteler için kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle gün içerisinde yoğun bir iletişimde bulunabilirsiniz. Günün bazı bölümlerinde endişeli ve hüzünlü olabilirsiniz.

TERAZİ
Bugün sosyal çevrenizden önemsediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Eğlenceli ve hoş bir ortam sizi bekliyor. Onlarla birlikte bazı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan özel hayatınızda yaşadığınız sorunları oluruna bırakmalısınız.

AKREP
Gün boyunca sinirli ve gergin olabilirsiniz. Sert ve yıkıcı tutumunuz bulunduğunuz ortamlarda gerginliklere neden olabilir. Sakin olmaya çalışmalısınız. Öte yandan ailenizi ihmal etmemeli, aile içinde yaşanan sorunlara duyarsız kalmamalısınız.

YAY
Özgür olmak ve kafanıza estiği gibi yaşamak isteyebilirsiniz. Sevgilinizden gelecek güzel bir söz ya da haber güne mutlu başlamanızı sağlayacak. Maddi konularda bir hareketlilik söz konusu. Aileniz fazla özgürlük isteğinizi kabullenemeyebilir.

OĞLAK
Gün boyunca gizli kalmış bazı gizemli konulara ilgi duyabilir, bu konuları açığa çıkarmak için çabalayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz hareketin gelmeyişi sizi umutsuzluğa itebilir. Ancak sabır göstermelisiniz.

KOVA
İş hayatınızda yapacağınız bazı anlaşmalarda dikkatli olmalı ve her şeyi detaylı şekilde incelemelisiniz. Bu konuda yapacağınız hataların geri dönüşü olmayabilir. Diğer yandan arkadaşlarınızla akşam saatlerinde küçük bir kutlama yapabilirsiniz.

BALIK
Bugün uzun süredir üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili can sıkıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Moralinizi bozmamalı ve üzerinde çalıştığınız projeye kendinizi vermelisiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeli, ona olan ilginizi belli etmelisiniz.
 

Benzer konular

Top