1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

28.08.2012 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.119
  Beğenileri:
  6.456
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  136 ÇTL


  [​IMG]

  Sevgili Koçlar ciddi Oğlak burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında dikkatimiz yine sorumluluklarımız üzerinde yoğunlaşıyor. Saat 13:33 olana dek, önemli ve acil işlerinize öncelik tanıyınız. İş hayatının kendi içindeki kuralları, yasaklamaları her ne kadar can sıkıcı olsa da, elinizden geldiğince sabırlı davranınız. İş seçeneklerini gözden geçirmeli, sağlığınız konusunda ise, kemikleri güçlendirici kalsiyum alımını ihmal etmeyiniz. Oturarak çalışanların da kısa molalar halinde bacaklarını çalıştırmaları son derece yararlıdır.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşlukta ilerleyecektir. Toplumsal aktiviteniz açısından sakin, olgun ve ılımlı yaklaşımlar içinde hareket etmenizi gerektiricidir. Kafanızın içinde belli bir miktar karamsarlık oluşabilir. Hayatın fazlasıyla üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Sorumluluklarınız kimi zaman bezdirici olabilir. Rutin işlerimizi sürdürelim. Ancak daha önce verdiğimiz kararları değiştirmeyelim. Mümkünse yenilik anlamındaki işleri beklemeye alalım. Çünkü istediğimiz şekilde hareket etmemiz, uygulamaya koymamız zor olabilir. Aslında olmaması da bir yerde hayırlıdır. Çünkü boşluk etkisi altında başlanan işler genel olarak sürüncemede kalabilir.

  Saat 20:39 sonrası Ay-Kova burcu seyir etkinliği, ilişkinizle alakalı meselelerin dengeli ve ölçülü bir şekilde gözden geçirilmesi yönünde faydalıdır. Yeniliklere açık ve hevesli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz, yakın çevrenizle olan temaslarınız yoğunlaşır. İletişimin her alanında ön saflarda yer alabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize önem vermeye başlarsınız. Bağımsız hareket etmek hoşunuza gideceğinden, etrafınızdakileri kısıtlamak istemezsiniz.  [​IMG]

  Sevgili Boğalar, Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Salı günümüz başlıyor. Saat 13:33 olana dek sorumluluklar, ailenin ve ilişkilerin hayatınızdaki önemi, güvenceniz gibi meseleler üzerinde ciddi ciddi düşünebilirsiniz.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Olumsuz düşünmeyelim. Ancak hayati kararlar almamaya özen gösterelim. İşler yavaşlayabilir, umduğumuz gibi gitmeyebilir. Böyle durumlarda sakin olalım. Gözlemde bulunalım. Yanlışlarımız var mı, bir kontrol edelim.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyri, kariyer hayatınız ve çalışma ortamınızdaki ilişkileri öne çıkarır. Hem arkadaşça paylaşımda bulunmak, hem yeniliklere açık olmak hem de yeri geldiğinde hakkınız ne ise onu uygun bir şekilde dile getirmekte yarar var. Özellikle çıkarlarınızı düşünerek, bastığınız yeri bilerek kararlarınızı verirseniz, ileride rahat etmiş olursunuz. Maddi konularda fazla rahat davranmamak lazım. Nereye para yatırdığınızı, kimlerle ilişki kurduğunuzu biliniz. Bugüne dek denenmemiş alanlara merak duyabilirsiniz. İlginç fikirlerinizle iş hayatında adınızdan söz ettirmek isteyebilirsiniz.  [​IMG]

  Sevgili İkizler Ay-Oğlak burcu seyir etkinliği devam ediyor. Saat 13:33 olana dek devam edecek enerjiler altında, parasal konularda halletmeniz gereken işlerin planlanması mümkündür. Eğer bazı durumlar umduğunuz gibi gelişmiyorsa, lütfen güven duygunuzu kaybetmeden umutla bekleyiniz. Hani eskilerin tabiriyle, geç olsun güç olmasın diyelim.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-Oğlak burcunda boşlukta ilerleyecek. Bu nedenle toplumsal ilişkilerimizde daha dikkatli ve ılımlı hareket etmek durumundayız. Aile büyükleriniz veya genel olarak yaşça sizden büyük kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Toplantı, iş başvurusu, yolculuk, haberleşmede aksaklıklar görülebilir.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, farklı, sıra dışı bir şeyler yaşamak, özgürce paylaşımlarda bulunmak, yeniliklere kucak açmak amacıyla gün boyu bir hayli hızlı hareket edersiniz. İnsanları sürprizlerle şaşırtmaktan hoşlanırsınız. Üzerinizde denetim kurmayacak, fikirlerinizi sizin bakış açınızla ele alacak insanlarla iletişimde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Partnerinizle bağlantıya geçerek ilişkiniz hakkında konuşabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz veya bazı değişikliklerde bulunarak beraberliğinizi renkli hale getirebilirsiniz. Genel olarak gün boyu, uzaklarla bağlantılı iletişiminiz yoğundur.


  [​IMG]

  Sevgili Yengeçler ilişkinizle ilgili konularda sorumluluklar, ortak olarak halledilmesi gereken işler saat 13:33 olana dek gayet önemli. Ancak partnerinizle ilgili konularda sabırlı olmak gerekiyor. Size karşı ciddi ve mesafeli davranabilir, tavırlarıyla canınızı sıkabilir.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Özellikle partnerinizle aranızda bir uyum bozukluğu yaşanabilir. Birbirinize karşı anlayışlı davranmanız yerinde olur. Planlarınızda aksamalar meydana gelebilir. Organize işler, arkadaşlık ilişkileri, grup faaliyetleriniz, liderlik gücünüzle ilgili konularda da belirli bir hedefte ilerlemeniz zorlaşabilir. Ortaklık ilişkileri bakımından arzuladığınız gelişmeleri sağlamanızda gecikmeler, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Günlük programınızı boşluk etkisini göz önüne alarak düzenlemekte yarar var.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, ilişkinizle alakalı konular sizi tedirgin edebilir. Bazı meseleler üzerinde karar vermekte zorlanırsınız. Bazı insanlarla aranızda istemeden de olsa mesafe oluşabilir. Sizi bir türlü anlamayan partneriniz, bir arkadaşınız, aile yakınınızla aranızda istenmeyen konuşmalar geçebilir. Hayatın doğum-ölüm-ayrılık gibi zorlu yanlarına katlanmakta güçlük çektiğinizi düşünebilirsiniz. Size göre iki günlük dünyada neden her şey ters gitmektedir. İşte kafanızın içinde bu soru bir türlü cevaplanmamaktadır. Bu da sizi rahatsız etmektedir. İş, psikoloji, sağlık, ileriye yönelik her türlü meseleyi didikleyip durabilirsiniz.


  [​IMG]

  Sevgili Aslanlar Salı günümüz Ay-Oğlak geçişiyle başlıyor. Saat 13:33 olana dek, bitirilmesi gereken işlere öncelik tanıyınız. İş hayatının yorgunluğu ve stresi üzerinizde etkili olabilir. Zorunlu işler can sıkıcıdır. Mecburi ödemeler, hedefleriniz önünde engel oluşturabilir. İhtiyaçlarınız için işyerinizle veya yakın bir arkadaşınızla görüşmeniz gerekebilir veya elinizdeki olanaklar sıkıntılarınızın halledilmesinde yetersiz kalabilir. Her işin altından kalkmanız mümkün olmadığına göre kendinizi düşünmeniz yerinde olacaktır.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İç dünyanızda kendinizi oldukça keyifsiz ve cansız hissetmeniz mümkündür. Güne başlarken, sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. Bu türlü hissedişler genelde boşluk etkisi altında doğal karşılanmalıdır.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, partnerinizle veya yakın çevrenizle temasınız yoğunlaşır. Arkadaşça paylaşımları önemsersiniz. Sevgilinizin dengeli ve tutarlı davranışlarda bulunmasını arzularsınız. Etrafınızdaki insanların size karşı dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Gereksiz konularla meşgul edilmekten hoşlanmazsınız. Ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızı incelersiniz. Baskı altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak, dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır.


  [​IMG]

  Sevgili Başaklar mesleki konulardaki sorumluluklarınız Ay-Oğlak burcu geçişiyle yine ön planda. Her yere koşuşturmak zorunda kalışınız ve dış dünyada sürekli aktif oluşunuz zihinsel açıdan da yorucudur.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Gerek siz ve gerekse partneriniz, birbirinizin fikirlerine ve isteklerine uymak yerine, kendiniz adına hareket etmeye çalışabilirsiniz. Doğal olarak böyle bir bakış açısı altında hiçbir konuda karar almayınız. Kaldı ki, Ay boşlukta olduğu zamanlar anlaşmak kolay değildir. Yapılacak en yararlı şey, eksiklerinizin gözden geçirilmesi ve eğer içinden çıkamadığınız bir probleminiz varsa konuşarak, neler yapabileceğinizi saptamak olmalıdır. Çünkü birbirinizin önüne çıkaracağınız her engel, ilişkinize vurulan bir darbe anlamına gelebilir.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, iş hayatı, arkadaşlık ilişkileri, ileriye yönelik beklentileriniz tümüyle öne çıkmaya başlar. Şöyle bir etrafınıza baktığınızda artık bazı kişi ve durumlara sabretmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Sanki olan biten, sizi bir değişime sürüklemektedir. Bazen durup sakin bir şekilde düşünürsünüz bazen de bugün olduğu gibi içinizden bir ses, hadi harekete geç ve bu durumlardan kendini kurtar demektedir. Özellikle çalıştığınızın karşılığını alamamak, sürekli aynı çember içinde hapsolmak sizi yormaktadır. Sağlığınız, ev hayatınız, kariyer yaşamınız ve parasal anlamdaki gelirleriniz yönünde bir iyileşmeye kuvvetle ihtiyaç duyarsınız. Hani birisi yanlış bir laf etse veya ters bir harekette bulunsa sert bir tepkiyle karşılık verir, buna hakları olmadığını düşünürsünüz.


  [​IMG]

  Sevgili Teraziler Ay-Oğlak burcu geçişinin son günündeyiz. Ancak sorumluluklarımız gün boyu yine önemini koruyacak. İsteseniz de kendinizi canlı hissetmeniz, aktif olmanız mümkün değildir. Sanki bir ses, size zorunluluklarınızı fısıldıyor gibidir. Ya evle ilgilenmeniz gerekebilir veya özel hayatınızla ilgili mevzuları yoluna koymak gerekir. Saat 13:33 olana dek acil yapılması gereken işlerinizi halletmenizde yarar var.

  Saat 13:33-20:39 arasında boşluk etkisi altında adım atmayı düşündüğünüz işlerde gecikme, terslik ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Tam olarak aktif bir hareket zor olduğu gibi, sizin için fazlasıyla ağırlaştırıcı etkiler söz konusu olduğundan keyifsizlik yaratabilir. Etrafınızdaki insanlarla özellikle partnerinizle, iş ortamında bazı kişilerle, yaşlı insanlarla alakalı konular canınızı sıkabilir. Yapılması gereken kendinizi onların yerine koyarak eğer siz olsaydınız ne yapardınız sorusuna cevap bulmaktır.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, aşk hayatınız, sosyal faaliyetleriniz, çocuklarınızla olan ilişkiniz, hayatın farklı yanlarını keşfetme arzunuz bakımından bir hayli istekli olduğunuzu söyleyebiliriz. Sorunlar olsa dahi, bunlarla yüz yüze gelmekten pek hoşlanmazsınız. Elden geldiğince eskiyi geride bırakıp yeniye yer açmak istersiniz. Yenilik anlamındaki aktiviteler sizi bir hayli heyecanlandırır. Farklı yerler görmek, güzel giyinmek, değişimde bulunmak, kendiniz adına sıra dışı bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız. İlişkide bulunmaya, sürpriz bir aşk yaşamaya, hedefler tayin ederek bunlara ulaşmaya arzu duyarsınız.


  [​IMG]

  Sevgili Akrepler Ay-Oğlak burcu geçişinin son günündeyiz. Saat 13:33 olana dek bitirilmesi gereken işlerinizi tanzim etmekte yarar var. Günün genelinde, başkalarıyla iletişimde hoşgörülü davranmakta yarar var.

  Saat 13:33-20:39 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, kendinizi dış dünyada istediğiniz gibi ifade edemediğinizi hissederseniz lütfen daha fazla kendinizi zorlamadan, rutin işlerinize yöneliniz. Ev-ailevi-iş anlamındaki yoğunlukta, geri planda kalarak eksiklerinizi tamamlamaya çalışınız. Yenilik anlamındaki uygulamalar düşünüyorsanız, bunlar üzerinde araştırma yapınız. Arkadaşlarınızla iletişimi kesmeden ancak belli bir mesafeyi koruyarak hareket edebilirseniz günün ilk yarısında bir sorun yaşamazsınız.


  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut kendi içinizde sizi rahatsız eden mevzular varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü, mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez.


  [​IMG]


  Sevgili Yaylar
  saat 13:33 boşluk etkisi başlayana kadar maddi konulardaki işlerinizi yoluna koymanızda fayda var. Günün genelinde güvencesiz kalma korkusu bir hayli etkili. Parasal sorunların mutlaka halledilmesi gerektiğinin farkındasınız. Ay sonuna yaklaşırken bir bütçe düzenlemesi yerinde olur. Böylece alacağınızı vereceğinizi bilirsiniz.

  Saat 13:33-20:39 arasında Oğlak burcundaki boşluk etkisi altında, genel olarak iş, sorumluluk, aile büyükleri, toplumsal görevlerimizle alakalı konuları öne çıkarır. Finansal meseleler yine önemini hissettiricidir.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, etrafınızla iletişim bulunabilir, dostlarınızla irtibata geçebilir, kendinizi gayet rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz güçlenir ve uygulamaya dönük faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkar. Yakınlarınızla olan iletişimde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar hoş değişiklikler olacağı gibi harekete geçiren aktif sosyal faaliyetlerin de işaretçisidir.


  [​IMG]

  Sevgili Oğlaklar Salı günümüz burcunuzun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:33 sonrası Ay-boşluk etkisi devreye girecek. Mutlaka halledilmesi gereken işlerinize öncelik tanımanız faydalıdır. Ciddiyet içinde ve kendinizden çok daha emin bir şekilde işlerinizi düzene koymanızı, eski mevzuları halletmenizi, zamanı olumlu şekilde değerlendirmelisiniz.

  Saat 13:33-20:39 arasındaki boşluk etkisi altında davranışlarınız, dış dünyaya karşı gösterdiğiniz tepkiler ve hayata bakış açınızda daha fazla ciddiyet, mesafeli bir tutum gözlemlenebilir. Etrafınızdaki insanların size karşı anlayışlı olması gerekebilir. İlgiye daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Durumları, insanları değerlendirme biçiminizde genel olarak çerçeve içine alarak düşünme tarzı daha fazla görülebilir. İş yaşamı, ailevi meseleler üzerinde soğukkanlı düşünmeniz zor olabilir.


  Saat 20:39 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Özgür hareket etmek, gereksinimlerimizi karşılamak için harcamalarda bulunabiliriz. Ancak dikkatli olmakta yarar var. Bütçemizde açık vermek istemiyorsak ihtiyaçlarımızı ucuz temin edebileceğimiz yerleri tercih edelim.


  [​IMG]

  Sevgili Kovalar Ay-Oğlak burcu geçişinin son günündeyiz. Saat 13:33 Ay-boşluk etkisi başlamadan yarım kalan ve öncelikli olan işlere ağırlık vermekte yarar var. Sistemli, pratik, sabırlı olmak durumundayız.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Sorumluluklarınızla baş etmekte zorlanma, ailevi-iş ve duygusal konularda baskı altında tutulmaktan hoşlanmama gibi durumlar normal sayılmalıdır. Duygularınız daha ciddidir ve yaşamınızı ilgilendiren konularda köşenize çekilerek düşünme gereği duyabilirsiniz. Bu saat diliminde geri planda kalmaya özen gösterebilirsiniz. Kimsenin sizin izniniz olmadan bir program yapmasını veya buna uymanız için size baskıda bulunmasını, işinize karışmasını istemezsiniz.

  Saat 20:39 itibariyle Ay boşluk etkisi sona erip, burcunuz üzerinde ilerlemeye başladığında, farklılıklarınız etrafınızdaki kişiler tarafından net bir şekilde görülür. Hızlı çalışan aklınızla her türlü konu üzerinde fikirlerinizi rahatlıkla ortaya koyarsınız. Bir çok durumu hem geniş manada ele alırsınız hem de yararlı çıkış formülleri sunabilirsiniz. Sizi dinleyenler bir hayli zeki olduğunuzu düşünürler. Doğrudur. Aslında bu tavırlarınızla dışa karşı ve sizi devre dışı bırakmaya çalıştığını sananlara, bir gözdağı vermiş olursunuz. Kurallarla sınırlanmış hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. Eğer fiziki anlamda veya eviniz, işinizle alakalı konularda bir değişim düşünüyorsanız mali durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.


  [​IMG]

  Sevgili Balıklar pratik hareket etmek, kontrollü bir şekilde ilerlemek anlamında saat 13:33 olana dek enerjiniz gayet olumlu. Ay-Oğlak burcu geçişinin son günündeyiz. Başvuru, iş girişimi, eğitim veya özel hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde bazı olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ailenizden, sizden yaşça büyük kişilerden destek görebilirsiniz.

  Saat 13:33-20:39 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. İş hayatımızla ilgili sorumluluklar daha fazla kendini hissettirir. Bu konularla yakından ilgilenmemiz gerekebilir. Belli bir mesafe koyarak insanlarla iletişimde bulunabilirsiniz. Bu saat sonrası meydana gelebilecek bir gelişmeyi, bir teklifi, bir yeniliği mutlaka iyice inceleyiniz. İç baskılar bir hayli yoğun olabilir. İşleri yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Bu saatler arasında, yarım kalan işlerin bitirilmesi iyi olur.

  Saat 20:39 Ay-Kova burcu seyri başladığında, değişim, yenilenme, özgür olma, sosyal ilişkilerinize önem verme ihtiyacınız yoğunlaşır. Bunların tümünü arzu etmeniz hakkınızdır. Zaten bu etki altında üzerinizde hiçbir durumun baskı kurmasına izin vermezsiniz. Yenilikler yapmak, şöyle bir kendinizi toparlamak için gerekenleri tespit edersiniz. Bazı meseleleri iş birliğinde bulunarak çözümleyebilirsiniz.

   
 2. Düş

  Düş Septik bir KADIN Özel üye

  Katılım:
  20 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.395
  Beğenileri:
  2.619
  Ödül Puanları:
  6.330
  Banka:
  1.174 ÇTL
  Biri benim anladığım dilden açıklayabilir mi şunu?
  İşlerimi bitirmesem,hoşgörülü davranmasan ölecek miyim :(
   

Sayfayı Paylaş