1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

3. Key Ödemeleri Bugün Başlıyor (23.08.2010)

Konusu 'Öğretmenler Odası' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.921
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    9.025 ÇTL
    Çalışanların hakettikleri key ödemelerinin 3. dilim ödemeleri bugün başlıyor. (23.08.2010)

KEY hesabınıza para yatırırlıp yatırılmadığını TC Kimlik No'ya göre aşağıdaki siteden sorgulayabilirsiniz...

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Key ödeme sorgusunda isminiz varsa haketiğiniz KEY miktarını Ziraat Bankası ATM'lerinden bekleme yapmadan bugün çekebilirsiniz. Ancak Ziraat Bankası bankamatik kartınız yoksa herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden TC Kimlik numaranızın son 2 hanesine göre belirtilen tarihte KEY hesabınızdaki parayı alabilirsiniz...

TC Kimlik No son 2 rakamına göre ödeme günleri aşağıdaki gibidir...

Kod:
      Kodları görebilmek için ÜYE omalısınız !

2. kobay

kobay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben tamamını alamadım henüz 635 tl sini aldım gerisini ne zaman alacağım belli değil,acaba hükümet nakit sıkıntısından mı böyle parça parça veriyor?yoksa gerçekten belgelere mi ulaşamıyor?biz memurların ne zaman göreve başladığı belli ayrıca bordrolarımızdan da takip edebilir.Bunca ihtiyacı olanların ahını alıyorlar,eğer benim de ihtiyacım olmuş olsa idi oy verdiğim partiymiş demem basarım bedduayı,sitemi...

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.921
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    9.025 ÇTL
    Bu konuda beddua eden çok sayıda çalışan var maalesef. Umarım kakedenlerin hakları kısa zamanda eksiksiz verilir. İşin kötü tarafı insanlar kalan alacaklarını alıp alamayacakları konusunda bilgiye sahip olmamaları...

Sayfayı Paylaş