"3 Yıldır Dayak Yemekten Bıktım"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Adana Sarıçam'da yaşayan, 52 yaşındaki N.C.,36 yıllık eşi M.C.'nin şiddetinden bıktı. Eşinin kendisine 3 yıldır şiddet uyguladığını öne süren N.C., Adana Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu.

N.C., son olarak 11 gün önce eşinin kendini dövdüğünü ve evden kovduğunu iddia ederek bu nedenle memleketi Mersin'in Hacıhamzalı köyündeki evine yerleştiğini söyledi.

33 yaşında bir kızı ve 15 yaşında bir oğlu olduğunu belirten N.C., son olaydan sonra vücudunun çeşitli yerlerinde meydana gelen morlukları belgelemek için fotoğraf çektirdiğini, hastaneden darp raporu aldığını, savcılığa şikayette bulunduğunu dile getirdi.

Kocasının başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öne süren N.C. eşinin bu kadın yüzünden kendisini istemediğini ve bu yüzden de şiddet gördüğünü öne sürdü.

N.C., sözlerini şöyle sürdürdü:

"Artık can güvenliğim yok. Ama kocamı da boşamayacağım. Önümüzdeki günlerde nafaka davası açacağım. 'Kocam' denilen o caniye en ağır cezanın verilmesini istiyorum. Kendisinden şikayetçiyim.

3 yıldır dayak yemekten bıktım. Yuvam yıkılmasın diye 3 yıldır her türlü şiddete ve dayağa katlandım. Ama bana uygulanan şiddetin başka kadınlara da uygulanmasını istemiyorum. Ne yazık ki ülkemizde eşlerine karşı böyle acımasızca şiddet uygulayan kocalar da böyle yuva yıkan kadınlar da var''
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,525
Beğeniler
1,564
#2
niye boşanmıyomuş ki anlamadım...her ne kadar ortada çocuk bile olsa olmaz böyle bişey boşansın kurtulsun
 

Benzer konular

Top