30 temmuz 2014 burç yorumları

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Katılım
18 Tem 2014
Mesajlar
1,606
Beğeniler
664
Yaş
24
Şehir
Gazıantep
#1
temmuz ayı burç yorumları,temmuz burç yorumları 2012,2012 temmuz burç yorumları nuray sayarı,2014 burç yorumları terazi
temmuz burç yorumları rezzan kiraz,temmuz 2013 burç yorumları,
2014 akrep burç yorumları
2014 burç yorumları susan miller

30 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
30 Temmuz 2014 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu
Maddi konularda ketum olduğunuz kesin. Bugün karşılıklı iş görüşmelerinde, finans konularının gündemde olacağını bilmelisiniz. Mars ve Ay, para evinizde etkili oluyor. Çalıştığınız iş yerinde yapmak istediğiniz bir çok şeyi, kısıtlı koşullar yüzünden yaşama geçiremiyorsunuz. Aklınızı doğru kullanabileceğiniz bir gün.

30 Temmuz 2014 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu
Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. Bazı kişiler aleyhinize konuşarak, mevcut şartlarınızın daha da karışmasına neden olabiliyor.

30 Temmuz 2014 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu
Ay ve Mars, bilinçaltınızı etkilemeye devam ediyor. Duygularınızı saklayarak çevrenizde gizemli bir hava yaratıyorsunuz. Olayları derin bir şekilde algıladığınız için, sizi ikna etmeleri çok zor. Bugün detaylar güncellik kazanacaktır. Çevrenizle uyum içinde olmanıza rağmen, hiç kimseyi kırmadan, gizli bir inatçılık sergilemeniz ilginç.

30 Temmuz 2014 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilere karşı içsel bir öfke duyabilirsiniz. Duygularınızı gizlemek zorundasınız. Pratik zekanız sayesinde, olayları çok çabuk çözümleyebildiğiniz için, çevrenizin size karşı egoları olabilir. Hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz ve kendi bildiğiniz yolda güvenle ilerlediğiniz için, olaylar lehinize gelişiyor.

30 Temmuz 2014 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu
Duygularınızı inatla savunduğunuz bir gün. Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde.

30 Temmuz 2014 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu
Derin bir ruhsal denge arayışı içindesiniz. Bugün, sözlerinizin arkasında durarak, yakınlarınıza verdiğiniz tavizleri yerine getirmek isteyeceksiniz. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacaktır. Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut.

30 Temmuz 2014 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu
İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bugün, özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Yönetici ruhunuzu ön plana çıkaracaksınız. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir.

30 Temmuz 2014 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmez ve kişisel olarak algılamazsanız, her şey daha iyi olacak..

30 Temmuz 2014 Çarşamba YAY Burcu Yorumu
Çevrenizle iş birliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Eleştiriye gelemeyen yapınız yüzünden çevrenize aykırı düşüyorsunuz. Bugün içinizde med cezirler yaşıyor ve hissettiklerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir.

30 Temmuz 2014 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu
Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız.

30 Temmuz 2014 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu
İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek, daha olumlu sonuçlara gideceksiniz. Ailenizin bireylerini ilgilendiren bazı iş konumları, sizin de ilginizi çekebilir. Çevresel koşulların, üzerinizdeki baskıyı esnetme konusunda gerekli yapılanmayı sağlamalısınız. Yaşamınızı denetleyen unsurları yeniden gözden geçirmelisiniz.

30 Temmuz 2014 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu
Bugün rakip tanımıyorsunuz. Ay üçüncü evinizde ilerlerken, yakın ilişkilerinizi olumlu etkiliyor ve istediğiniz her türlü desteği size veriyor. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız. Kişisel ilişkilerinizde yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer birlikteliğinize olumlu yansımalar getiriyor.
 

Benzer konular

Top