1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

30 Yaş Üstü Erkekeklerle Birlikteliğin 30 Nedeni

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve gülüşüm tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    Yolda yürüyorsunuz; o da ne? 20'li yaşlarda çıtır bir kız, yanında da 30'unu aşmış bir erkek yürüyor. Hemen iç geçirirsiniz... Nasıl oluyor da oluyor? Bu kadar genç bir kızın yanında yaşını başını almış 30'lu yaşlarda bir erkek ne arıyor? Onda neler buluyor acaba diye düşünürsünüz...
    Neden mi? İşte size 30 yaş ve üstü erkeklerle birlikte olmak için 30 neden...

1. Askerlik, iş bulma gibi nedenlerle uğraşmazsınız. O artık hayatını kurmuş bir erkektir.

2. Para durumları işleri güçleri oturduğundan daha iyidir.

3. Onu ailenizle tanıştırırken göğsünüzü gere gere tanıştırırsınız. Ne de olsa adam gibi adamdır artık.

4. Arkadaşlarıyla güç gösterisine girmezler.

5. Onunla bir bara ya da restorana gittiğinizde etrafını kesmezler.

6. "Beni aldatıyor mu?" düşüncesine daha az kapılırsınız. Eh 20'lik ateş değil ne de olsa.

7. "Şimdi nerede ve ne yapıyor?" diye düşünmezsiniz. Çünkü o artık bar, disko ve gece hayatını bırakmıştır. Sakin sakin evinde oturuyordur.

8. Çoğu şeye doymuştur artık o, siz onun gerçek "bir tanesi"sinizdir.

9. Eski defterleri fazla karıştırmazlar. Geçmiş geçmişte kalmıştır.

10. Onlar yalnız geleceğe bakarlar.

11. Giydiğiniz dekoltelere, minilere daha az takılırlar.

12. Onlar "olayları" artık "aşmış"lardır. Ufak tefek detaylarla uğraşmazlar.

13. Eski hatalarını tekrarlamazlar. Ne de olsa bunlardan yeterince ders almışlardır.

14. Eski kız arkadaşlarının fotoğraflarını odalarının bir köşesinde ya da cüzdanlarında taşımazlar.

15. "Eski kız arkadaşım da şöyleydi" cümleleriyle söze başlamazlar.

16. Geleceğe yönelik planları daha kolay kurarlar.

17. Daha çok özen gösterirler. Arada babacanlığa da geçerler.

18. Göğsüne başınızı dayadığınızda kendinizi kelimenin tam anlamıyla "güçlü" ve "güvenli" kollarda hissedersiniz.

19. Her an hissetlikleri şeyleri daha rahat söylerler ve duygularını daha sık dile getirirler.

20. "Seni seviyorum" cümlesini kurmakta o kadar zorlanmazlar.

21. "Kadın" dilini daha iyi anlarlar.

22. Kıyafet, eşya vb. seçimlerde sizi yanlarından ayırmazlar. Onlar artık kadınların daha zevkli ve daha iyi alışverişçiler olduğunu kabul etmişlerdir.

23. Ne istediklerini daha iyi bilirler ve hedefe yönelmek için anında harekete geçerler.

24. Size kendilerini beğendirmek için daha çok çaba sarfederler. Aslında daha oturmuş olduklarından kendilerine neyin, ne kadar yakıştığını daha iyi bilirler.

25. Sizi kaybetmekten gerçekten korkarlar. Sizin gibi çıtırı bulmuştur bir kere... Size keyfini çıkarmak kalır.

26. Sizinle konuşurken kelimeleri daha özenli seçerler.

27. Sohbetleri daha keyifli ve doludur. Kadınlarla da sohbet edilebildiğini anlamışlardır.

28. Zaman kavramı onlar için önemlidir. Her anı artık dolu dolu yaşamak isterler.

29. Onlar size kendinizi gerçek bir "kadın" gibi hissettirirler. Ne de olsa tecrübe!..

30. Bu madde cinsel içerikli olduğundan tarafımca sansüre uğramıştır
    :him

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İlk maddeler full maddiyat
    Daha sonrası çevreye hava atma
    Daha sonra aileye beğendirme
    Peki pardon sevgi bu maddelerin neresinde :P

3. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    otuzunuda okumadığın nasılda belli oluyor :P

4. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Okudum 30 unuda ama kusura bakma abuk sabuk şeyler
    Babacan, keyifli sohbet
    1 kere 20 lik birisi 30 lu yaşlarda yada 30 unda birine nasıl hitap edebilir ki?
    Neysee kadınların yaptıklarına akıl yürütülmez :D

5. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Öhöm Öhöm:) Bilirkişi Geldi...1 yaşla kaybettik ama ....;)
    Eşimle benim aramda tam 9 yaş var...Fakat bu maddelerin hepsine katılamıycam..Daha olgun düsündükleri ve durgun oldukları doğru ama diğerleri biraz erkeğin kişiliğine bağlı...Evlilik hayatımda yaş farkının dezavantajlarını yaşamadım aksine avantajları çok olduğunu düşünüyorum..Bunun için bir kere bile pişman olmadım .Ayrıca yıllar geçtikçe aradaki yaş farkı aradan kalkıyor...;)Yaşıtım biriyle bu kadar mutlu bir evlilik yaşarmıydım.;H:confused:..Hiç sanmıyorum...:kik

6. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İstisnalar kaideyi bozmuyor değil mi :)

7. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    saygılar sunarımm.. ;)

8. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Tabiki bozmaz.. ama çevrene bakarsan çok örnek olduğunu görürsün...Benim çevremde çok var...Kadınlar olgun erkek severler...Bu konuda bir anket aç istersen sonucu sende göreceksin.;)..En az 6-7 yaş diyenler çoğunlukta olacak..Sende şaşıracaksın...Benim arkadaşlar genellikle 18-28 arası olduğu için hepsi bende öyleYaş Farkı olan biriyle evlenmek istiyorum ABLA diyenlerin sayısı oldukça çok..:D
    yanlız dikkatini iple çekeyim evlenmek isteyenler...:D

9. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    walla bu konuyu ben açtım ama şahsen istemiyorum yaş farkı.. :D kişilik önemli ilk başta dediğiniz gibi :)
    kanıtladın bu sözümü diyeceksin görünce en iyisi ben söyleyim senin yerine KAFkef :P

10. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    kanka bir kız olarak kendi adıma söyliyim bir erkekte aranan temel özellik

ne konuştuğunu bilen yerinde konuşan güven veren koruyucu olabilen sana öğretecek bir şeyleri olan biri olması :) e bunu yaşıtın pek veremez kendiside yaşamadığı için sana öğretecek pek bir bilgi birikimi yoktur hayattan yanlışı bilmez ama senden yaşça büyük biri tecrübeleri ile sana hayat öğretmenliği yapabilir

Sayfayı Paylaş