31.08.2012 Günlük Burç Yorumları

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


Genel Sosyal Yaşam İş Yaşamı
Koç
Bugün sosyal yönünüz oldukça ağır basacağı için, yalnız kalmaktan, işlerinize gömülmekten veya vaktinizi evde geçirmekten kaçınacaksınız. Kalabalığın arasına karışmaya, sosyal faaliyetlerde yer almaya can atabilirsiniz. İş yaşamınızda, iletişime verdiğiniz önem bugünden itibaren artacaktır. Eskisine oranla daha paylaşımcı olmak, ileriki günlerde, iş faaliyetlerinin gelişimini de olumlu etkileyecektir. İş arkadaşlarınızla sürekli yakın temasta olun.
Boğa
Özel yaşamınızda yaşayacağınız bazı olaylar kadersel nitelik taşıyabilir ve ileride gideceğiniz yönü belirleyebilirler. Çevrenizi dikkatli gözleyin; gelecekteki yaşam alanlarınızı şimdiden görebilirsiniz. Meslek hayatınızda sahip olduğunuz görevler, sizin için birinci öncelik olmayı sürdüreceklerdir. İleriki günlerde, kendi ihtiyaçlarınızı ve sosyal yaşamınızı ikinci plana atıp canla başla çalışabilirsiniz.
İkizler
Bugün sosyal olursanız, sizi oldukça etkileyebilecek insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle yabancı uyruklu kişiler, yaşamınızda eksik gördüğünüz kavramları tamamlama şansını elinize verebilirler. Son derece enerjik ve girişken, aynı zamanda da azimli olacağınız bir dönem yaklaşıyor. Büyük getirileri olacak olan atılımlar yapmak veya büyük planları uygulamaya koymak isteğinde olacaksınız.
Yengeç
Bugün bir arkadaşınız, kendisine olan borcunuzu hatırlatabilir. Unutmuş olduğunuz bu borcu kapatmak için bir süredir biriktirdiğiniz meblağdan bir bölümü kendisine verebilirsiniz. Mesleki yaşamınızla bağlantılı parasal konulara uzun zaman ayırabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Detaylı incelemeler yapacak sabra ve enerjiye sahipsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın.
Aslan
Hayatınızın her alanındaki ortaklıklar, günün ana konuları olacaktır. Elinizdeki konularla kendi başınıza uğraşmak yerine işbirliğine yönelmeniz, sonuçlar açısından daha yararlı olabilir. Bugün iş faaliyetleri ile ilgili olarak da işbirliğine yönelin. Elinizdeki işler, ne kadar çok kişinin katılımı olursa o kadar büyük başarıyla sonuçlanacak türden olabilirler.
Başak
Bugün boş vakitlerinizi gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz ortamları güzelleştirmeye ayırabilirsiniz. Sadece estetik değil, konfora da büyük önem verebilirsiniz. Konfor adına görüntüyü fazla feda etmemeye özen gösterin. Günlük işler ve bunların detayları bugün tüm vaktinizi alabilir. Zaman zaman sıkılsanız da, işleri erteleme veya ağırdan alma eğilimi göstermemelisiniz. İşlerin üzerine giderseniz, onları hızla bitirebilirsiniz.
Terazi
Enerjinizin oldukça yüksek olacağı ve sizi de sürekli olarak hareket halinde tutacağı bir gündesiniz. Sosyal hayata ve kalabalıkların arasına karışma dürtünüz güçlenecektir. Bugün önünüze getirilecek bir proje çocuklarla ilgili boyutlar içerebilir veya doğrudan çocuklara hizmet veren bir kurum için olabilir. Her zamankinden daha dikkatli çalışmanız gerekebilir.
Akrep
Evinizin ve ev hayatınızın günün ana konusu haline gelmesi mümkündür. Gerekli olan bir tamirat, tadilat veya temizlik, mecburi bir bütçe düzenlemesi veya aile içi ilişkiler gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İş yaşamıyla ilgili olarak bazı yakın akrabalarınızla yaptığınız görüş alışverişleri bugünkü kararlarınızı etkileyebilir. Siz yine de kendi yaklaşımlarınızı koruyun ve akrabaların fikirlerinin etkisinde kalmayın.
Yay
Boş vakitleriniz için kısa gezi programları yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz birkaç kişiyle yapacağınız böylesi ufak bir kaçamak, tam da ihtiyacınız olan dinlenceyi ve boşalımı kolaylıkla sağlayabilir. Son derece hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Telefon, faks veya e-mail aracılığıyla sürekli birileriyle haberleşebilir, toplantılara katılmak için çeşitli yerlere gidebilir, birçok belgeyi inceleyebilirsiniz.
Oğlak
Parasal konuların öncelik taşıyacağı, yatırım araçlarıyla ilgilenebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Özellikle emlak alanında yapacağınız hamleler, sizi ileride oldukça kazançlı çıkarabilir. Bugün gündeme gelen bir projeye yeni açılımlar kazandıracak fikirler hızlıca zihninizde filizlenebilir. Bu açılımlar, iş faaliyetlerinin daha geniş bir kitleye yöneltilmesine yardım edebilir.
Kova
Kalabalıklar arasında sivrilme şansınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Bugün ön planda olmaktan isteseniz de kaçamazsınız. Bu nedenle, karakterinizi ve güçlü yönlerinizi ortaya koyup ışıldayın. Son derece etkin ve verimli olacağınız bir gün içerisindesiniz. Elinizi attığınız her işi başarıyla tamamlamak çok da zor olmayacaktır. Kendinizi sosyal yönü olan işlere yöneltirseniz, daha da büyük başarıları mümkün kılabilirsiniz.
Balık
Kendi iç dünyanızdaki devinimler, tüm dikkatinizi üzerlerine çekebilir. Eğer içinizde anlayamadığınız duygular varsa, onları tanımlamak için bugünü kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ileriki günlerde çok daha huzurlu olabilirsiniz. Çevrenizde bazı işlere gizli müdahalelerde bulunulduğu izlenimine kapılabilirsiniz. Birisi perde arkasından faaliyetlerinizi destekleyip pürüzleri sizin hamlelerinize gerek kalmadan gideriyor olabilir.

 

Benzer konular

Top