31 Mart 2014 Pazartesi Okullar Tatil mi

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Seçim sonrası 31 Mart günü için Milli eğitim Bakanı Nabi Avcı, açıklama yaptı. Yerel seçimlerden sonraki gün 31 Mart’ta okulların ve resmi kurumların tatil olacağını açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, katıldığı bir televizyon programında 30 Mart’taki yerel seçiminde oy sayımının geç saatlere kadar süreceğini, bu yüzden okulların 31 Mart tarihinde tatil olacağını açıkladı.

31 Mart memurlara tatil olacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı 31 mart pazartesi günü okulların tatil olacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Memurlar için herhangi bir tatil söz konusu değil. Kamu görevlileir ve diğer çalışanlar pazartesi günü normal mesailerine devam edeceklerdir.

Seçim sonrası sınıfların yeniden eski haline getirilmesi için bir günlük süre gerektiğini belirten Avcı, okulların bir gün tatil edilmesi kararı aldıklarını kaydetti.
milliyet*

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Oh be.. bana da gün doğdu yaşasın. Bugün birçok sebepten dolayı mutluyum.
1-seçim arabalarının saçma sapan melodilerinden kurtulduk.
2-yarın için, bir günlüğüne de olsa, hiçbir hocanın dersleri takmayıp tüm günümüzü boşa geçirmemize sebebiyet veren çenelerinden kurtulmuş olacagım.
3-kamu personelleri tatil yapmıyormuş yaşasın. Okulda boşa vakit kaybı yaşayacagıma halk kütüphanesine gidip bütün gün sessizlikte doyasıya ders çalışacağım.
4- ve şu an en sevdigim şarkılardan birini radyoda dinlemekteyim :P