1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

34 Yaş Farka Rağmen Aşk Bitmiyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    ABD'nin en tartışmalı evliliklerinden birine imza atan ünlü çift, ayrılığa 9 ay dayanabildi

ABD'li yıldız Courtney Stodden ve 'Yeşil Yol' filmi ile tanınan aktör Doug Hutchison yeniden evleniyor.

Aralarındaki yaş farkı nedeniyle ABD'nin en tartışmalı çiftlerinden olan ikili, yeniden evleneceklerini katıldıkları bir televizyon programında canlı yayında açıkladı.2011 yılında evlendiklerinde Stodden'ın henüz 16 yaşında olması ünlü aktörünse 51 yaşında olması büyük tartışma yaratmıştı.

Üç yıl evli kalan çift, geçtiğimiz Kasım ayında aralarındaki yaş farkı nedeniyle boşanmıştı.9 ayın ardından yeniden bir araya gelen 19 yaşındaki Stodden ve 54 yaşındaki Hutchison, şimdilerde ikinci nişanlılık dönemini yaşıyor.

İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Stodden'ın menajeri ünlü yıldızın 9 ay süren ayrılığın ardından Hutchison’ı hala sevdiğini anladığını belirtti.

2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Bu nasıl bir 19 yaş ya. Ben ondan büyük olmama rağmen yan yana gelsek ben onun çocuğu gibi kalırım :D Şoktayım şuan :D

3. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Annem bile daha genc duruyor valla :P

Ayrica goguslerine laf etmeden gecemicem ne o oyle futbol topu misali .. Ya insanları elestirmek istemiyorum ama olmuyorr iste :P

dderya ve cemree bunu beğendi.
  4. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.491
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    59 ÇTL
    neeee 19 mu !! ben daha bebekim o zaman :P

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Nüfusta 19 görünebilir ama buradaki resminde çok büyük gösteriyor. Tabi vücudundaki estetikler, botokslar haddinden fazla. Neyse o konuyu atlıyorum. Bu ikilidekinin aşk oduğunu düşünemedim nedense. Bana kameraya oynamak gibi geldi duruşları yüzünden.

Sayfayı Paylaş