1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

+359 ile başlayan cevapsız aramalar

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Bir zamanlar çok fazla irdelenmişti. O zamanlar neden aranır ki bunlar mutlaka açıkları vardır diye düşünmüştüm. Taa ki bu akşam bu tür bir cevapsız çağrı gelinceye değin :)

Hatta biri televizyona bile çıkmıştı dolandırıldım diye. Bu akşam tanımadığım +359 kod numaraları bir telefon alınca internetten bir araştırayım dedim. Meşhur Bulgaristan menşeli numaralardanmış :)

Dönüş yaptığınızda size, işkence gördüklerini, Türkiye'ye sığınmak istediklerini... gibi duygu sömürüsüne dayalı konuşmalar yaptıktan sonra şuh bir resim iletiyorlarmış bunlar. Millet olarak acımtırak arabesk yapımız devreye giriyor ve istedikleri paraları gönderiyorumuşuz resmi gördükten sonra ikna olup :)

Siz siz olun +359 ile başlayan numaradan arandığınızda geri dönmeyin... :)

2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Ömrümü yediler ya..Hiç geri aramadım ama olur olmaz yerde arıyorlar..Sıkıntı oluyor sonra..

Önemli bir konu..

3. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    Sanırım bayan erkek ayırımı yapıyorlar :) yazık dünyaa ne hale geldi ... insanları kandırırken bile kadınlar kaale alınmıyor :D

4. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Resmi merak ettim doğrusu :)
    Ne resimmiş ki yardımseverlik duygularımızı kabartıyormuş =BB

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Sanmıyorum kadın-erkek ayrımı yaptıklarını. Bana çıkmaz deme bana da bu akşam tesadüf etti babamla otururkne:P Yarın sen de aranabilirsin :) Ama faturalı hatları tercih ediyorlarmış.

Ben televizyona dolandırıldım diyerek çıkan adamı hatırlıyorum. Ona gelen resimler de yayınlanmıştı. Gayet şuhani resimlerdi :D Şuhani ne yaa ne yazıyorum ben :P

6. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    Benim hattım faturalı ailemdeki bütün bayanların da :) ve babam hariç bütün genç erkekler bu no lardan arandı ... kesinlikle erkekler aranıyor :D

7. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Hıhı şuhani nedir?
    Resimlisini duymamıştım... Çağrı atıp geri dönme olayın pek trend olmadı sanırım, şimdi resimle kandırıyorlar demek ki :)
    İlginç... Dolandırılanların da hep erkek olması düşündürücü :)

8. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Şuhani, "şuh" sözcüğünün anlık gaza gelmişidir :) Afilli şuh diye tanımlayabilirim tabii kendi nazarımda, kimseye bişey ifade etmeyebilir ama bu şekilde kullanmak geldi içimden o an, zaten bana çağrıştırdığını başkasına çağrıştırabilme ihtimaline pek ihtimal vermiyorum :)

9. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL

Hohhoh :)) tekerleme gibi bir söz bayıldımm " bana çağrıştırdığını başkasına çağrıştırabilme ihtimaline pek ihtimal vermiyorum "

10. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Benim telefonum yurtdisina kapali. Bunlar faturali hatlari bildiklerine gore keske operator servislerinden birer sevgili yapip hatla ilgili sorgulama yapsalar bu adamin teli yurtdisina acik mi diye:)

Gerci cevapsiz cagrilara dogal surecte geri donmem. Bu kezde +40 ile baslayan bir no aradi beni. Cok sık olan durum degil yanlis anlamayin bu daha ikinci iste ve 10 dakika once oldu, her ikisini de bu konuda paylastim :)

Eger Romanya ekonomisine katkida bukunmak istoyorsaniz bu cevapsizlara donun. Pek sevgili yapabileceginizi sanmiyorum maksat ekonomik destek atmak olmali.d

Sayfayı Paylaş