4 ÇOCUK ANNESİ KADIN KAFAYI KIRDI VAMPİR OLDU!..

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Katılım
20 Mrt 2014
Mesajlar
2,449
Beğeniler
421
#1
Kendi halinde sıradan bir kız olan Maria Jose Cristerna, 4 çocuk annesi olduktan sonra inanılmaz değişim gösterdi.


Geçtiğimiz yıl başında Habervitrini'nde de haberini yayınladığımız Meksikalı kadın avukat Maria Jose Cristerna, hayatını vampir olarak sürdürmeye karar verdi.
Bütün dünyanın dikkatlerini üzerine çeken boynuzlu vampir Maria Jose Cristerna isimli kadının aslında tutucu Katolik bir aile tarafından yetiştirilmiş dört çocuk annesi ve aynı zamanda da diplomalı bir avukat olduğu ortaya çıktı.
Meksikalı dövme sanatçısı Maria Jose Cristerna kendisini "kötü geçmişinden" kurtarmak için vücut sanatına sarılmış. Dövmeye merak sardıktan sonra avukatlığı bırakıp bu işi yapan Maria Jose Cristerna, müşterilerinden önce kendine dövme yapmaya başladı.Mahrem yerleri dahil her yerine dövmeler yaptıran çılgın kadın ardından iyice sapıttı.
Vampirlere merak saran ve kendisini bir vampire dönüştürmeye karar veren Meksikalı kadın, dişleriri kestirip vampir dişleri yaptırdı.Ardından kafasına boynuzlar ekledi.Başından ayak parmaklarına kadar dövmelerle kaplı olan Cristerna'nın, aynı zamanda titanyum "boynuz" implantları ve vampir dişlerinin yanı sıra yüzüne takılmış çok sayıda halka da bulunuyor.
"Normal bir hayatı" olduğunu söyleyen 35 yaşındaki kadın, aile içi şiddete maruz kaldığını ve bu yüzden kendisini sıfırlayıp sonra bir "vampir" olup daha sonra da vücudunun neredeyse yüzde yüzünü dövmeyle kaplayarak yeniden doğduğunu söyledi.
Cristerna "boynuzlarını" gücün sembolü olarak görüyor ve şimdi de başının arka tarafında iki tane daha taktırmayı planlıyor. Boynuzlarının anestetik kullanılmadan takıldığını anlatan Cristerna, "Dişleri de taktırdım çünkü vamprileri seviyorum. Dövme yapmak benim için ölümsüzlük demek. Adeta gerçek bir vampir gibi ölümsüzlük, eserlerimi diğer insanların derisinde bırakarak yaşamaya devam etmek" dedi.
Bütün dünyayı şoka sokan boynuzlu kadın ülke ülke televizyon televizyon dolaştıktan sonra şimdilerde tamamen vampir gibi yaşıyor.
İŞTE O KADIN
 

Sentinus

Tengri Biz Menen!..
Özel üye
Katılım
11 Mrt 2014
Mesajlar
2,817
Beğeniler
4,142
Yaş
28
Şehir
İstanbul
Takım
BEŞİKTAŞ
#2
Allah ıslah eylesin :) Başka söz bulamadım vallahi :D
 

Sentinus

Tengri Biz Menen!..
Özel üye
Katılım
11 Mrt 2014
Mesajlar
2,817
Beğeniler
4,142
Yaş
28
Şehir
İstanbul
Takım
BEŞİKTAŞ
#4
yazık etmiş kendine :D güzel de hatunmuş. Allah akıl fikir ihsan eylesin :)
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,251
Beğeniler
1,920
#8
Valla güzelmiş kadın Allah yardımcısı olsun ne diyim.. Farklı bir psikoloji..
 

Benzer konular

Top