1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

40 Yıl

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    6.805
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    5.151 ÇTL
    Kadın gece yarısı uyandığında kocasının yatakta olmadığını görür. Kalkıp mutfağa gittiğinde kocasını yaşlı gözlerle kahve içerken bulur.
    -'Ne oldu, neyin var' diye sorar. -Adam:'40 yıl önceki çıktığımız günleri hatırlıyormusun?' Kadin çok duygulanır. Demekki kocasi 40 yıl önceki yıllarını hatırlayıp, uyuyamamıştır.
    -'Evet' der duygulu bir sesle. Adam: -'Daha liseyi yeni bitirmistik ve sen 18'ine girmek uzere idin.'
    -'Evet' der kadın o günleri hatirlayarak.
    -' Bir gün annen evde yoktu ben size gelmistim.Hatirliyormusun?' -'Evet ' der kadın gülümseyerek.
    -Adam:'Annen eve erken gelmisti ve bizi yakalamisti, hatirliyormusun?
    -' Kadin 'Evet' der büyük bir sevgiyle. Kocasının her detayi hatırlamasından memnun ve mutlu.
    Adam:
    -'Annen odasına gitmis bir silah ile gelip silahi başıma dayamış ve ya kızımla evlenirsin yada seni 40 yıl hapse gönderirim,daha 18'ine bile basmadı' demisti. Hatırlıyormusun?' -'Evet' der kadın gülümseyerek.
    Adam gözlerindeki yaşları siler ve büyük bir iç çeker: .
    -'Bugün hapisten çıkıyor olacaktım !!

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    882 ÇTL
    O kadar mı kötüymüş ya :)

Sayfayı Paylaş