5 Adımda Doğal Güzellik

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1
Aynaya baktığınızda ışıl ışıl gülen bir kadın görmek istiyorsunuz değil mi? O halde hem kendiniz hem etrafınızdaki insanlar için doğal güzelliğinizi öne çıkarmak için harekete geçin!Sağlığınıza Özen Gösterin


Grip olduğunuz günleri düşünün… Yüzünüz solgun görünüyor değil mi? Doğal güzelliğin şartını yerine getirmek için sağlığınıza özen gösterin ve zinde kalın! Dengeli beslenmek, dans etmek, doğanın sunduğu mucizevi bitkilerden yapılmış çaylar içmek size iyi gelecek!

Dişlerinizi Fırçalayın


Günlük temizlik alışkanlarımızdan biri olan diş fırçalamak; görüntümüzü doğrudan etkiliyor. Sarı dişli bir kadın güzel görünebilir mi? Cevabınızın hayır olduğunu duyar gibiyiz. Haydi, o zaman günde 2 kez en az 2 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın.

Cildinizi Temizleyin


Burun üzerine birikmiş siyah noktalar, yazdan kalmış ölü deriler; cildinizi soluk ve bakımsız gösterir. Doğal güzelliğe sahip olmak için cildinizin temizliğine özen gösterin. Düzenli olarak, cilt türünüze uygun ürünlerle sabah ve akşam temizleyin.

Kendinize İnanın


Kendine güvenen kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunuyor. Siz kendinize inandığınızda duruşunuz, bakışır olumlu anlamda değişir. Kendinize güvenin, güzelsiniz…

Uyku Düzenini Koruyun


Uyku sırasında tüm hücrelerimiz yenileniyor, vücudumuz dinleniyor. Zinde bir ruh hali için uyku düzeninizi koruyun. Rahat uyumak için yatağa girmeden 2 saat önce yemek yemeyin. Hem bu sayede formunuzu da korumuş olacaksınız.
 

Benzer konular

Top