1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

5 Soru 5 Cevapla Haftanın Erkeği

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Papatya tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Birol Bey, 43 yaşında, daha önce bir defa evlenmiş boşanmış,çocuğu yok. Kendine ait bir inşaat firması var, iş nedeniyle sürekli seyahat halinde. Boş zamanlarında kongre üyesi olduğu bir futbol takımının maçlarına gidiyor ve tenis oynamaktan hoşlanıyor.

Birol Bey'e sorduk:

S: Kendi işinizin olmasının hayatınıza eksileri artıları neler?

C: Heralde hiç off gününüzün olmaması en büyük eksi diyebilirim. İşimi nasıl daha iyiye götürebilirim sorusu sürekli aklınızda olduğu için mesai diye bir kavram yok. Güzel tarafı da, günümü kendim planlayabilmem. Önceliklerimi kendim seçmek, iş hayatımın en keyifli kısmı.

S: İş dışında yapmaktan keyif aldığınız aktiviteleri 3 kelimeyle özetleyebilir misiniz?

C: Spor, seyahat ve barbekü diyebilirim.

S: Şu anda bir ilişki yaşamak isteseniz, bir bayanın hangi özellikleri size çekici gelir?

C: Liberal, özgür bir ruh haline sahip, eğlenmesini bilen kadınlar hoşuma gidiyor. Bir de ilişki içerisinde yormayan, yıpratmayan kadınlar tercihimdir. Bazı erkekler yemek yapan kadınlara bayılır, benim böyle beklentilerim yok. Belki kendim iyi bir aşçı olduğum için bu konuda rakip istemiyorumdur bilemiyorum?

S: Doğumgününüz için sevgiliniz bir sürpriz aktivite planlasa, en çok sizi ne mutlu eder?

C: Kanadada yaşarken Fransız bir kızarkadaşım vardı. 2 günlük bir Niagara şelalesi turu ayarlamıştı. Niagara, tek ters akan şelale ve orada sevgilinizle gökkuşağını izlemek muhteşem bir deneyim. Belki bu fikir verebilir.

S: Bir ilişkiden beklentiniz neler?

C: İnsanlardan birşeyler öğrenmeyi seviyorum. Mevlananın bir sözü var "İki günün müsaviyse zarardasın" der. Bana hergün yeni hisler yaşatacak bir ilişki yaşamak isterim.

-
    Not: Verilen isimler ve profiller anonimdir.

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Valla hergün yeni hisler yaşatacak adam evliliğin ilk aylarında var,sonra siyaset tartışmaları,maçları ,okeyleri kadına başka başka yeni hisler yaşatıyor:)

Sayfayı Paylaş