5 Soru 5 Cevapla Haftanın Erkeği

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,344
Beğeniler
6,904
Şehir
Seattle.
#1


Birol Bey, 43 yaşında, daha önce bir defa evlenmiş boşanmış,çocuğu yok. Kendine ait bir inşaat firması var, iş nedeniyle sürekli seyahat halinde. Boş zamanlarında kongre üyesi olduğu bir futbol takımının maçlarına gidiyor ve tenis oynamaktan hoşlanıyor.

Birol Bey'e sorduk:

S: Kendi işinizin olmasının hayatınıza eksileri artıları neler?

C: Heralde hiç off gününüzün olmaması en büyük eksi diyebilirim. İşimi nasıl daha iyiye götürebilirim sorusu sürekli aklınızda olduğu için mesai diye bir kavram yok. Güzel tarafı da, günümü kendim planlayabilmem. Önceliklerimi kendim seçmek, iş hayatımın en keyifli kısmı.

S: İş dışında yapmaktan keyif aldığınız aktiviteleri 3 kelimeyle özetleyebilir misiniz?

C: Spor, seyahat ve barbekü diyebilirim.

S: Şu anda bir ilişki yaşamak isteseniz, bir bayanın hangi özellikleri size çekici gelir?

C: Liberal, özgür bir ruh haline sahip, eğlenmesini bilen kadınlar hoşuma gidiyor. Bir de ilişki içerisinde yormayan, yıpratmayan kadınlar tercihimdir. Bazı erkekler yemek yapan kadınlara bayılır, benim böyle beklentilerim yok. Belki kendim iyi bir aşçı olduğum için bu konuda rakip istemiyorumdur bilemiyorum?

S: Doğumgününüz için sevgiliniz bir sürpriz aktivite planlasa, en çok sizi ne mutlu eder?

C: Kanadada yaşarken Fransız bir kızarkadaşım vardı. 2 günlük bir Niagara şelalesi turu ayarlamıştı. Niagara, tek ters akan şelale ve orada sevgilinizle gökkuşağını izlemek muhteşem bir deneyim. Belki bu fikir verebilir.

S: Bir ilişkiden beklentiniz neler?

C: İnsanlardan birşeyler öğrenmeyi seviyorum. Mevlananın bir sözü var "İki günün müsaviyse zarardasın" der. Bana hergün yeni hisler yaşatacak bir ilişki yaşamak isterim.

-
Not: Verilen isimler ve profiller anonimdir.

 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,149
Beğeniler
332
Şehir
Türkiye
#2
Valla hergün yeni hisler yaşatacak adam evliliğin ilk aylarında var,sonra siyaset tartışmaları,maçları ,okeyleri kadına başka başka yeni hisler yaşatıyor:)
 
Top Bottom