1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

5. ve 9. sınıf öğrencilerine ücretsiz tablet bilgisayar kampanyası

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve BeReNN tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    4.830
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    254 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    Öğrencilere tablet bilgisayar, Kimlere tablet bilgisayar verileek
    Planlamaya göre 4 yıl sonra ortaöğretim ve ilköğretim ikinci kademede her öğrencinin bir tablet bilgisayarı olacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2011-2012 eğitim öğretim yılında, FATİH projesi ile gündeme gelen tablet bilgisayarlarla öğrencileri buluşturacak. Bu çerçevede ikinci dönemden itibaren Türkiye genelindeki her ilde 5 ve 9. sınıf öğrencilerine ücretsiz tablet bilgisayarlar dağıtılacak.

Bilgisayarlar her sene 5. ve 9. sınıflara verilecek. Bu şekilde 4 yıl sonra ortaöğretim ve ilköğretimin ikinci kademesinde herkesin tablet bilgisayarı olacak. Öğrenciler bilgisayarlarıyla internete de bağlanabilecek. Ders konuları belirli bir adresten, internet üzerinden indirilecek. Tablet bilgisayarlar, 4 yıl sonra ise kullanan öğrencide kalacak. Bakanlık ikinci dönemden itibaren sınıfları akıllı tahtalar ile de donatmaya başlayacak.

Sayfayı Paylaş