1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

5 yaşındaki çocuk cinsiyet değiştirdi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

ABD'de Jeff ve Hillary Whittington'ın çocuğu olarak San Diego' da dünyaya gelen Ryland'ın ilk cümlelerinden biri "Ben erkeğim" oldu.

Aile bu duruma kayıtsız kalamadı ve Ryland'ın cinsiyet değiştirmesi için gerekli tüm prosedürleri yerine getirdi.
    5 yaşında cinsiyet değiştiren Ryland, 2'inci yaş doğum gününde giydiği beyaz elbisesinin yerine şimdi gömlek ve kravat giyiyor, futbol maçı yapıyor.

"Ben cinsiyet değiştirmiş bir çocuğum"

Doğum günü partisinde bir konuşma yapan Ryland, "Benim adım Ryland Whittington, Ben cinsiyet değiştirmiş bir çocuğum" diyerek özgüvenini ve kararını arkadaşlarıyla paylaştı.

Alıntıdır.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    5 yas bunun kararını vermek için çok erken be küçüğüm..inşallah pişman olmazsın

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Ailesi iyilik yaptim saniyor. Rabbim akil fikir versin. Cocuk bu yahu cocuk

Sayfayı Paylaş