1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

60 bin kişinin kredi kartı bilgilerini çaldı

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Girayhan tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    60 bin kişinin kredi kart bilgilerini 17 yaşındaki lise öğrencisi hacker E.K. çaldı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran bir chat sitesinin yöneticileri, 60 bin müşterisine ait kredi kart bilgilerinin çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. Soruşturma sonunda 17 yaşındaki lise öğrencisi E.K. gözaltına alındı. Chat sitesine yapılan sanal saldırıların E.K.’nın bilgisayardan gerçekleştirildiği belirlendi. E.K. ifadesinde, “Sitenin reklamlarında üyeler arasında çok sayıda kadın olduğu söyleniyordu. Ancak çoğunun erkek olduğunu tespit ettim. İnsanları kandırdıklarını anlayınca intikam almaya karar verdim. Bu nedenle kullanıcılara ait kredi kartı bilgilerini çaldım” dedi. Bu arada kredi kartı bilgilerinin çalındığının ortaya çıkması üzerine banka yetkilileri, tespit edilen kartların iptal edilerek yenilerinin çıkarıldığını belirtti. E. K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

vATAN

2. EsteLya

EsteLya Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Mesleksiz
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Banka:
    1 ÇTL
    Valla helal olsun E.K.'ye 17 yasinda bunlari yapabiliyorsa 10 sene sonra neler yapabilir.

3. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL