65'lik Kocadan Kıskançlık Kurşunu

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,332
Beğeniler
6,863
Şehir
Seattle.
#1


Kıbrıs'taki 'Babutsa Müzik Grubu'nun eski kadın üyesi Bahar Pınar Madak, eski eşi, 65 yaşındaki İbrahim Eşmene'nin silahlı saldırısına uğrayarak yaralandı.

Alkollü olduğu belirtilen İbrahim Eşmene, Madak'ın Maraş Bölgesi'ndeki Tunalı Hilmi Sokak'ta bulunan evde iddiaya göre kıskançlık nedeniyle 2 el ateş ettiği Bahar Pınar Madak'ı kolundan yaraladı.

ERKEK KARDEŞİ SAYESİNDE KURTULDU

Bahar Pınar Madak'ın şansı vardı ki erkek kardeşi olayın yaşandığı an yanındaydı. Bahar'a ateş eden İbrahim Eşmene'ye saldıran erkek kardeş Eşmene'yi olay yerinden kaçırmayı başardı.

Görgü tanıkları, İngiltere'de yaşayan ve adaya kısa süre önce gelen İbrahim Ahmet Eşmene'nin eski eşini yaraladıktan sonra olay yerinin hemen yakınlarında bulunan boş bir eve saklandığını, daha sonra bu evden çıkarak olay yerine geldiğini, ardından kaçtığını anlattı.

"KIZINI VURDUM DAHA SONRA YİNE VURACAĞIM"

Eşmene'nin daha sonra, Bahar Pınar Madak'ın annesini arayarak, "Kızını vurdum. Şimdi saklanırım. Daha sonra yine vuracağım" dediği ifade edildi. İbrahim Ahmet Eşmene, gece geç saatlerde Aslanköy'de olayda kullandığı tabancasıyla birlikte yakalandı.

Özel hastanede ilk müdahalesi yapılan Madak, daha sonra da ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bahar Pınar Madak'ın, kendisini vuran eski eşinden 10 yaşında erkek çocuğu olduğu kaydedildi.

 
Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
arz-ı hal Kadın 0

Benzer konular

Top Bottom