1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

79. İzmir Enternasyonal Fuar

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve İLkİm* tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. İLkİm*

  İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

  Katılım:
  22 Kasım 2009
  Mesajlar:
  3.475
  Beğenileri:
  169
  Ödül Puanları:
  3.480
  Banka:
  508 ÇTL
  79. İzmir Enternasyonal Fuar

  Onur Konuğu İl: Gaziantep

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin ise 6. büyük kenti olan Gaziantep, nüfusu, ekonomik potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol görünümündedir.

  Anadolu'nun ilk yerleşim alanlarından birisi olan, ticaretin ve özellikle de eşine rastlanmayan zengin el sanatlarının yaşatıldığı Gaziantep..., I. Dünya Savaşı'ndan sonra İngilizler ve Fransızlar tarafından işgal edilen Gaziantep ve yöresi, akıllara durgunluk veren savunması ve eşsiz kahramanlığı ile bütün dünyada hayranlık uyandırmıştır. T.B.M.M., Antep'e bu başarısından dolayı 8 Şubat 1921 tarihinde "GAZİ"lik ünvanı vermiştir.

  Gerçekleştirdiği uluslararası organizasyonlar çerçevesinde, ülke ve firma katılımları, ticari delegasyonlar ve bağlantılar, dünyanın dört bir yanından gelen heyetler ve çeşitli etkinlikler ile ülke ve kent ekonomisine kazanç, sosyal yaşamına canlılık, ülkeler arası ilişkilerin gelişimine de hareketlilik getiren İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl kapılarını Enerji temasıyla 27 Ağustos - 5 Eylül 2010 tarihleri arasında 79. kez açıyor.
   

Sayfayı Paylaş