1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

8 nolu kutu:):)

Konusu '18+ Fıkralar' forumundadır ve -araz- tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Bir Doktor muayenesinin önüne kocaman bir pankart asmış,pankartta "her türlü hastalık tedavi edilir,edersem ücret 100 dolar edemezsem 1000 dolar iade" diye.Yoldan geçen Dursun pankartı okur:
    - Bak manyak doktora 1000 dolar iade edecekmiş,şuna bir hastalık yaratayımda tedavi edemesin 1000 dolarını alayım diye dalmış içeri;
    — Doktor demiş:
    — Ben tat alma duygumu kaybettim yediğim hiç bir şeyden tat alamıyorum,
    Doktor:
    — Basit, hemşire hastanın gözlerini bağla, bir kaşık ve 8 numaralı kutuyu getirir misin?
    Gözleri bağlanmış bir kaşık 8 numaralı kutudan hastanın ağzına verilmiş Dursuna:
    — Çiğne
    Dursun çiğner çiğnemez ayağa fırlamış
    — Ulan demiş
    — B.k bu doktor tabiki b.k.
    — Bak tat alabiliyorsun tedavi tamam demiş ve 100 doları almış neyse ertesi gün Dursun tekrar gitmiş doktora
    — Doktor demiş:
    — Ben hafızamı kaybettim hiç bir şey hatırlamıyorum.
    Doktor demiş ki:
    — Kolay oturun hemşire hanım 8 numaralı kutuyu getirir misin?
    Dursun ayağa fırlamış
    — Hayır demiş
    — İstemem
    Doktor sormuş:
    — Niye yaa demiş
    — Onun içinde b.k var
    Doktor:
    — Bak hafızanız yerine geldi hatırladınız verin 100 dolar gitti 200 dolar. Dursun kızarak çıkmış:
    — Ulan demiş
    — O 1000 dolarını almazsam senin.. ertesi gün tekrar doktora; girmiş içeri:
    — Doktor bey demiş
    — Benim bir derdim var
    — eee demiş doktor
    — Nedir?
    — Erkeklik organımda hiç bir hareket yok hiç bir şey yapamıyorum.
    Doktor:
    — Kolay, hemşire hanım getirir misin 8 numaralı kutuyu?
    Dursun yine ayağa fırlamış
    — Ulan demiş s...im senin 8 numaralı kutunu da hemşireni de ha demiş
    Doktor demişki
    — Bak onuda tedavi ettik bak maşallah 8 numaralı kutuyuda hemşireyide halledebiliyorsun ver bakalım 100 dolar daha.........

Sayfayı Paylaş