1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

82. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve İLkİm* tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

  1. İLkİm*
    Avare

    İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

    Katılım:
    22 Kasım 2009
    Mesajlar:
    3.476
    Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    181 ÇTL
    82. Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu


    Sinema dünyasının en prestijli ödülü olarak görülen Oscar Ödülleri, Los Angeles'ta yapılan bir törenle sahiplerini buldu.

    [​IMG]

    Alec Baldwin ve Steve Martin'in sunduğu törende .....

    İşte ödül kazananlar:

    En İyi Film: “The Hurt Locker”

    En İyi Yönetmen:Kathryn Bigelow (The Hurt Locker)

    En İyi Kadın Oyuncu:Sandra Bullock, “The Blind Side”

    En İyi Erkek Oyuncu:Jeff Bridges, “Crazy Heart”

    En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu:Mo’Nique, “Precious”

    En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu:Christoph Waltz, "Soysuzlar Çetesi"

    En İyi Uyarlama Senaryo:Precious (Goeffrey Fletcher)

    En İyi Orijinal Senaryo:The Hurt Locker (Mark Boal)

    En İyi Animasyon:Up/ Yukarı Bak (Pete Docter)

    En İyi Müzik:Up (Michael Giacchino)

    En İyi Şarkı:The Weary Kind - Ryan Bingham ve T-Bone Burnett (Crazy Heart)

    En İyi Görsel Efekt:Avatar (Joe Letteri, Stephen Rosenbaum, Richard Baneham, Andrew R. Jones)

    En İyi Sanat Yönetmeni:Avatar (Rick Carter, Robert Stromberg, Kim Sinclair)

    En İyi Kostüm Tasarımı:The Young Victoria (Sandy Powell)

    En İyi Belgesel Film:The Cove (Louie Psihoyos)

    En İyi Kısa Belgesel Film:Music by Prudence (Roger Ross Williams ve Elinor Burkett)

    En İyi Kurgu:The Hurt Locker (Bob Murawski, Chris Innis)

    En İyi Makyaj:Star Trek (Barney Burman, Mindy Hall and Joel Harlow)

    En İyi Kısa Animasyon Filmi:Logorama (Nicolas Schmerkin)

    En İyi Yabancı Film:El Secreto de sus Ojos (Arjantin)
     

Sayfayı Paylaş