9 Euroya Beş Yıldızlı Tatil

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Katılım
14 Hzr 2006
Mesajlar
1,620
Beğeniler
13
Yaş
12
#1
9 euroya beş yıldızlı tatil imkanı

Bir turizm şirketi, yerli turiste geceliği 9 euro'ya tatil olanağı sunuyor. Kemer, Belek ve Alanya'daki 5 yıldızlı 3 oteldeki tatil fiyatına sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de dahil.

Kötü bir yaz sezonu geçiren turizm sektörü, kış sezonuna inanılmaz fiyatlarla giriyor. Merkezi Antalya'da bulunan Wing Travel turizm şirketi, yeni düzenlediği paket programında günlük konaklama kahvaltı ve akşam yemeği fiyatını 9 euro olarak açıkladı.

Geçen yıl adını 99 euro'ya 5 gece 6 gün paket turlarla duyuran firmanın 9 euro'luk tatili, Antalya'nın Kemer, Belek ve Alanya ilçelerindeki 5 yıldızlı 3 otelinde geçerli olacak.

Yönetim Kurulu Başkanı Kanat Elibol, 9 euro fiyatını 1 Kasım- 31 Mart tarihleri arasında uygulayacaklarını söyledi. Amaçlarının iç pazarı hareketlendirmek olduğunu belirten Elibol, “Bayramlarda veya uzun süreli tatillerde hareket eden belli bir kesim var. Bizim amacımız 5 yıldızlı tesislerin kapısından girmemiş vatandaşları 5 yıldız hizmetiyle tanıştırmak'' dedi. Elibol, aynı otellerdeki ‘herşey dahil’ sistemini ise gecelik 19 euro'ya sattıklarını açıkladı.

Önümüzdeki haftadan itibaren 9 euro'luk tatil için rezervasyon kabul etmeye başlayacaklarını kaydeden Kanat Elibol, şirketin web sitesinden online olarak ya da Antalya ve İstanbul'da bulunan ofislerden erken rezervasyon yapılabildiğini söyledi. Elibol, 19 euro olan ‘herşey dahil’ tatili için erken rezervasyon yapanlara 2 euro'luk indirim yapacaklarını sözlerine ekledi.Milliyet
 
Top