1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

9lu zayıflama çayı ile kilo verme

Konusu 'Diyet / Mutfak' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

9lu bitkisel zayıflama çayını tv de ve internet ortamında çok met ettiler. Tabi hakkında bir takım öldürüyor içmeyin haberleride geldi ancak okuduğum kadarıyla ölen kızlar 15 günde 10 kilo verip ölmüşler demek yinede işe yaramış zayıf ölmüşler kanısıyla başladım. bakalım daha bir hafta olmadı bağırsak çalıştırdığı kesin ama 5 kutu bitince sonucu sizlerle paylaşacağım. herhangi bir sağlık problemi yada yan etki yada zayıflatma olacakmı merakla bekliyorum :)

İçeriğinde Bulunan Bitkilerin Faydaları
    Cinnema: Hindistan’da yetişen bir bitki türüdür. Şeker emilimini azaltır. Vücuttaki kanı temizler ve vücuda enerji verir.

Barut Ağacı: Dışı ince kırmızı Karadeniz’de yetişen dünyadaki en güçlü bağırsak çalıştırıcıdır.

Mate: İştahı kapatır. İçerisinde matein maddesi uyarıcıdır. Fakat çarpıntı yapmaz. Doğal bir enerji kaynağıdır.

Çoban Çökerten: Kalp ve Damar sağlığına iyi gelir. Vücut enerjisini ve dayanıklılığı arttırır.

Yeşil Çay: Çok güçlü bir antioksidandır. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Sinirli Ot: Kanı, Akciğer ve Mideyi temizleyen en önemli bitkidir.

Biberiye: Yağ yakıcı ve hazım kolaylaştırıcı bir bitkidir. Güçlü bir antioksidandır. Vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlar.

Funda Yaprağı: Ödem arttırıcıdır. Vücuttaki depo yağların enerjiye dönüşmesine yardımcıdır.

Bilye Kekik: Hazmı kolaylaştırır. Sindirim sisteminin, mide ve bağırsakların çalışmasını sağlar.

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL
    Karaciğer enzimlerine dikkat derim ben Kızıl Mavi:)

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    bilmiyorum içeride neler oluyor ne gibi savaşlar veriliyor ama şuan dışa vuran bir sağlık sorunu yok çok şükür :D

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.419
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    813 ÇTL
    Dileğim olmamasından yana ama bitki çayları bu kadar karışık oldugunda daha dikkat tüketilmeli :)

Sayfayı Paylaş