AA Yılın Fotoğrafını Seçiyor

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Yarışma Birincisi
Katılım
19 Eyl 2006
Mesajlar
6,829
Beğeniler
4,120
Yaş
31
Takım
BEŞİKTAŞ
#1
Pay0h.jpg

Anadolu Ajansı foto muhabirlerinin objektiflerine yansıyan kareler ''yılın fotoğrafları'' galerisinde buluştu. Yılın fotoğrafını oylarınızla siz seçin.

AA fotoğraf editörlerince belirlenen seçkide, aralarında Washington Post, New York Times, The Guardian, Le Figaro gibi dünya medyasının önemli yayın organlarında yankı uyandıran siyaset, spor, doğa gibi çeşitli kategorilerden fotoğraflar ve foto muhabirlerince yapılan fotoröportajların özel kareleri de yer alıyor.

Dünya kamuoyunun gündemindeki Arakan, Suriye, Gazze'nin yanı sıra, Akçakale'ye düşen top mermisi, Hatay ile Suriye arasında kalan Suriyelilerin dramı, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun hayatını yeni kaybeden Filistinli için ağlaması, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraf sanatçısı Ara Güler'in fotoğrafını çekmesi gibi Türkiye gündemini de etkileyen fotoğraflar, oylamaya sunulanlar arasında bulunuyor.

Türkiye'den 23, yurt dışından 13 olmak üzere 36 karenin yer aldığı ''yılın fotoğrafı'' oylaması, http://yilinfotografi.aa.com.tr üzerinden yapılıyor.

A.A
 
Top Bottom