Abuzittinin Maceraları 1,2,3 Part 1 ve 2 +Tam çözüm

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Abuzittinin Maceraları 1

Tam Çözüm
1.seri
Bölüm 1 Murat
Kapı çalıyor, ortadaki kapıyı açın, gelen Abuzittin’in askerlik arkadaşı Murat. Murat nişanlanacağını ve yüzüğün adetlere göre nişan gününe kadar damadın en yakın iki arkadaşının saklaması gerektiğini anlatıyor. Bu arada komik askerlik anılarından bir bölüm izliyoruz, Murat gittikten sonra Abuzittin’in odasına bir göz atalım.
İçersi çok kötü kokuyor, pencereyi açıp odayı havalandırın. Yatağa tıklayın ve biraz uyuyun, dolaba tıklayın ve kıyafetlerinizi giyin. Bu arada yüzük ortadan yok olacak. Pencereye tıklayın, hırsızın yüzüğü çaldığını anlayacaksınız. Evden çıkın karşınıza bir harita çıkacak, kankanın evini seçin.
Bölüm 2
Zili çalın ve kanka ile konuşun. Kanka size polise ve kuyumcuya gitmenizi söylüyor, evden çıkın haritada yeni iki yer açılacak. İlk önce kuyumcuya gidip konuşun, yüzük fiyatlarını öğrenin. Daha sonra polis merkezine gidin, girişteki polisle konuşun ve üst kata çıkın. Buradaki polisle de konuşlun bize komiserin burada olmadığını söylüyor. Yan taraftaki odalara bakın kapıları kilitli. Polis merkezinden çıkıp kankanın evine dönün. Zili çalıp içeri girin ve onunla konuşun. Kanka yüzüğü alacak parayı toplayamayacaklarını ve kuyumcuyu soymaları gerektiğini söyleyecek. Abizttin’e bir silah ve kadın çorabı getirmesini söyleyecek. Evden çıkın haritada yeni açılan sokak köşesine gidin. Buradaki adamla konuşun ve ondan silahı kiralayın, çorap için eve gidip yatak odasına girin, dolabın çekmecesine tıklayın çorap eşya bölümüne eklenecek. Kankanın yanına gidip ona hazır olduğunuzu söyleyin.
Bölüm 3 Soygun
Kuyumcunun önünde bekleyen kanka ile konuşun ve soyguna başlayın. Sonuçta aradıkları yüzüğü bulamıyorlar ve polise yakalanmamak için kaçıyorlar, bir kanalizasyonda kendilerini buluyorlar. Sol taraftan gitmeniz gerekiyor ama orası çok karanlık, eşya bölümünde bulunan çakmağı soldaki ok üzerinde kullanın ve ilerleyin. Sürekli soldan devam ederseniz çıkışa ulaşırsınız. Sonunda silah satıcısının yanından dışarıya çıkıyoruz ama polis hemen yan tarafta beklemede. Ona belli etmeden geçmeniz gerekiyor. Polis sağ tarafa baktığı anda geçerseniz yakalanmıyorsunuz, yakalansanız bile tekrar deneme şansınız var.
Bölüm 4 Kaset
Kanka bize polis kıyafetlerini giyerek kuyumcuya gidip, videokasetini almamızı söylüyor. Bunun için ilk önce polis kıyafeti bulmak gerekiyor. Haritada yeni açılan iş kıyafetçisine gidip konuşun polis kıyafetinin kalmadığını öğreniyoruz bunun yerine temizlikçi kıyafeti alın ve polis merkezine gidin. Üst kata çıkın ve polisle konuşun, bizden kahve getirmemizi istiyor.
Bölüm 5 Kahve
Alta kata inin Pöhh kahve makinesine yaklaşın, fincan otomatik olarak makinenin üzerinde olacak, fincana sağ tıklayın ve play seçeneğini seçin, kahve fincana dolacak. Fincanı alıp üst kata çıkın. Envanterden fincanı alıp polis üzerinde kullanın, kahve polisin üzerine ve yerlere dökülecek. Alt kata inip diğer polisle konuşup deponun anahtarını alın. Üst kata çıkıp sağ tarafa yürüyün, sağdaki kapıda anahtarı kullanın. İçerisi çok karanlık olduğundan bir şey göremiyoruz, kapıda çakmağı kullanarak içeri girin. Çakmağı odada gezdirerek temizlik aletini arayın. Sol tarafta bulacaksınız, dışarı çıktığınızda kapıda anahtarı kullanın. Anahtar temizlik kovasına düşecek. Polis kirli kıyafetlerini çıkarmış olarak soyunma odasından çıkacak, o gittikten sonra içeri girip polis kıyafetini alın. Karakoldan çıkıp kuyumcuya gidin, adamdan kaseti istediğinizde sizden kimlik isteyecek.
Bölüm 6 Kimlik
Eve gidin ve odanızdaki dolapta elbisenizi değiştirin. Silah aldınız adamın yanına gidin ve onunla polis kimliği hakkında konuşun, sizden vesikalık fotoğraf isteyecek. Polis kıyafetlerinizi giyip arkadaşınızın evine gidin. Onun çalışma odasına girip fotoğraf makinesine tıklayın, işte polis kıyafetli fotoğrafınız hazır. Şimdi gidip üzerinizi değiştirin ve satıcıya fotoğrafı verin, satıcı para istiyor ama Abuzittinde para kalmadı. Satıcı eğer su sesini keserse para almayacağını söylüyor. Tekrar polis kıyafetlerini giyin ve karakola gidin. Üst kata çıkıp yerdeki fincanı alın. Satıcının olduğu yere gidin ve ekranın soluna yürüyün. Damlayan suyun altında fincanı kullanın, ses kesilecek ve satıcı kimliği verecek.
Polis kıyafetini giyip kuyumcuya gidin, adamla konuşup kaseti alın. Kuyumcudan çıkınca polis ve kıyafet kiraladığımız adamı görüyoruz, onlar karakola gidiyorlar ve bizim onlardan daha önce karakola varmamız gerekiyor. Koşmalısınız bunun için klavyedeki sağ sol yön tuşlarını kullanın.
Karakola vardığınızda üst kata çıkıp soyunma odasına girin ve asılı elbiseye tıklayın. Bundan sonra polis geliyor ve biz aşağıya iniyoruz, aşağıda kıyafetçi ile karşılaşıp onun dükkanına gidiyoruz ve kıyafetini teslim ediyoruz. Sonunda kaset envanterimizde kankanızın evine gidip kaseti izleyin ve yüzüğün kimde olduğunu öğrenin.
Kıyafetçiye gidip konuşun bizden sarı kafalı polisin kiralayıp geri getirmediği elbiseyi istiyor, karşılığında otele gitmemiz için gereken takım elbiseyi alabileceğiz. Karakola gidip sarı kafayla konuşun, üst kata çıkın ve temizlik kovasına düşen anahtarı alın. Sağ taraftaki depoda anahtarı kullanıp kapıyı açın. Çakmağı kullanarak içeri girin ve etrafı inceleyin sağ tarafa doğru elbiseyi bulacaksınız. Alt kata inin, bu arada cep telefonunuza mesaj gelecek. Okumak için telefonun üzerindeyken sağ tuşa basıp play seçeneğini seçerek gelen iki mesajı okuyun.
Bölüm 7
Kankanın evinin önündeyiz, zili çalıp içeri girin ve onunla konuşun. Daha sonra evden çıkıp satıcıya gidip davetiye hakkında konuşun, adam davetiye yapacak ama bir kopyasını görmek istiyor. Otel Turkoya gidin, resepsiyondaki kadınla konuşun üst kata çıkın, kapıdaki görevliyle konuşun. İçeri girmek için kılık değiştirmek gerekiyor.
Bölüm 8
Kıyafetçiye gidin ve boyacı kıyafetini kiralayın, otele gidin üst kata çıkın. Görevli bu kez içeri alacak, etrafa bakıp kapılara tıklayın. Sonunda bir balkona çıkıyorsunuz ve balkon çöküyor, uyandığınızda Akşam olduğunu görüyorsunuz. Cep telefonuna kankanızdan bir mesaj daha geliyor, ondan takım elbiseyi alıp tekrar otele gitmelisiniz.
Otelin kapısının sağından arka tarafa geçin, kırılmış balkonun altındaki boruyu alın ve soldaki kovada kullanın. Burada klavyenin üzerindeki yön tuşları kullanarak balkona tırmanın ve yine aynı şekilde diğer balkona geçin.
Bölüm 9 yüzük
İçeri girdiğinizde sol tarafa yürüyün, yüzüğü satın alan adamla ve onun yanındaki koruma ile konuşun. Koruma adamın üzerine atladığında hemen adamın üst taraftaki eline tıklayıp orta parmağındaki sarı yüzüğü almalısınız.
Bölüm 11 büyük kavga
Kanka ile konuştuktan sonra sokak satıcısının olduğu yerden devam ediyoruz ve oyunun geri kalan kısmını izliyoruz.


Abuzittinin Maceraları 2


Tam Çözüm

bölüm 1 :
bildiğimiz gibi murat arkadaşımızın apt sinin kapısında canlanıyoruz ,
öncelikle apt kapısına tıklatıp içeri giriyoruz soldan üst kata çıkıyoruz
5 nolu kapıyı çalıyoruz ve bir konuşma geçiyor sonra asker arkadaşımız
murat kapıyı açıyor onla konuşuyoruz bi süre sonra bizi içeri alıyor biz
bir konuşmadan sonra tuvalete gidiyoruz sonra bizim abu,nun zevk
saatleri başlıyor sonra çıkınca etraf dağnık ve murat kaçırılmış oluyor
sonra yengeyle konuşuyoz bize içeriyi aramamızı söylüyor içerde hiç etrafa
bakmanıza gerek yok direk ortadaki sehpanın en alt çekmecesine bakın
bi defter çıkıyo onu okuyun sonra yengeyle konuşuyoz bize işlere karışmamamızı
söylüyor sonra apt yi terk edelim kankamızın evine gidelim onla konuşmamız bitince
bölüm 2 başlıyor...
bölüm 2 : dedektif abu
abuzittine güzel bir kıyafet bulunca tekrar kanka ile konuşalım bize muratın
çevresini araştırmamız söyleniyo muratın evine gidelim önce 4 nodaki teyzeyi
sorgulayalım sonra bu arada önceki onuşmada kanka evi bize bırakmıştı anahtarla
kendimiz girince hemen karşıdaki koltukaki kağıdı okuycaz bi sonraki görevimiz
muratın bir fotosunu bulmak bunun için öncelikle muratın apt ye gidicez kapı kitli
bu yüzden apının önündeki wellcome isimli paspasa tıklayalım çıkan anahtarla eve
girince hemen karşıda sehpadaki fotoyu alalım ve böylece muratın takıldığı yer
ortaya çıkıyor saliari bar haritaya çıkıp bu yere gidelim orda abu gaz yapınca herkez
kaçıyo ve barmen bizi kovuyo tekrar içeri girelim ve barmeni sorgulayalım sonra
haritada yeni beliren turka otele gidelim içeri üst kattaki salona gidip adamla konuşalım
sonra adama mesaj gelicek ve gidecek bize 3. bölüme geçicez...
bölüm 3 : takip
kapıdaki kel adamla konuşma bitince bücür patronu takipe başlayalım gizlenerek gidelim
sağ üstte adamın resmi var resmin etrafı ne kadar kırmızı ise adam o kadar şüpeleniyodur
kıpkırmızı olduğu zaman arkasına bakar takipde çok dikkatli olmalıyız sonra takip sonucu
bir depoya gelicez sonra öndeki siyah tenli adamla hiç konuşmaya gerek yok bizi içeri almıycak
o yüzden ekranın solundan deponun arkasına gielim ırda yeşil şişeye tıklayalım arkada bir kapı
daha ve adam daha var yeşil şişe gösterge %75 olduğu sıralarda fırlatalım ve adamı kanazilasyona
düşürelim sonra kapıdan girip muratı içerekiler dövdüten sonra içeri takrar bakınca kimse olmuycak
sonraki fragmanda bizi biri övüp içeri bağlıycak ve bölüm 4 e geçicez
(bizi bağlayanın ismi kısaca 'kısa kollu kımızı tişörtlü adam')
bölüm 4: tutsak
bu bölümde konuşma bitince önce kapının sağındaki çöp kovasını alalım sonra sağ oku seçip
yerdeki taşı alalım sonra tekrar sağı seçip önce eşyaları seçip kovayı seçelim ve halta takalım sonrada
taşı alıp kovaya atalım ve kovaya tıklayalım abu sallanmaya başlıycak biraz bekleyelim düşücek ve kapı
önündeki adamla biraz konuşunca tekrar iki kez sağ ok alıp yerdeki demir parçasını alalım sonra tekrar
sağ yapalım ve soldaki kutulara tırmanalım sonra eşyalarden demir parçasnı seçip parmaklıkları kıralım
sonra tekrar demiri seçip ortadaki kutuyu kıralım sonra büyük kutunun sağına tıklayıp sola itelim
sonra önce küçük sonra büyük kutuya tırmanıp delikden geçelim geçmek için telefonun ışığını kullanabiliriz
delikde sağ-yukarı-sağ-yukarı-sol yapalım ve şimdi kapıdaki adamın üstüne düşücez adama tıklayıp
üstünü arayınca bir kağıt çııcak bu kağıdı finalde kullanıcaz sonra 2 kişi gelicek onlarla konuşunca bizi
içeri tıkıcaklar tekrar sonraki uzun konuşmadan sonra tekrar aşşağı düşücez konuşmadan sonra bizi dışarı atıcaklar ve bizde bölüm 5e gçicez...
bölüm 5 : tanık
bizde otel turkoya giip arka tarafa gisi kel adamla konuşucaz sonra ise tekrar depoya gidicez arka tarafa
gidip çöp tenekesine tırmanıp içerdeki kırmızı kısa kollu adamı kurtarmaya çalışıcaz bunun için önce
muratın resmi seçip kanazilasyon kapağının oraya yerleştiricez ve arka kapıyı çalıcaz abu adam çıkınca
onu aşağı atıcak ve biz içeri giricez kırmızılıyı çözünce hemen diğer adam gelmeden 2 sağ yapıp tekrar
delikten giricez sonra kırmızıl adamı dövünce biz tekrar düşücez ve adamı bağlıycaz sonra saliari bara gidicez konuşmadan sonmra bölüm 6 ya geçicez...
bölüm 6 : buse
şimdi bardan ayrılınca direk muratın evine ve odasına gidip orda buseyi bulucaz buse abuyu dövüp
kaçıcak ve biz kapıda bir kağıt bulucaz sonra direk kankanın evine gidip onun odasına girip pc ye
tıklıycaz ve oyundaki ekrandaki google earth programına tıklıycaz ve busenin düşürdüğü notu seçicez
karşımıza ist/maltepe çıkıcak kordinatlat bize sokak satuıcısının yerini göstericek haritaya çıkıp yeni bir
yer beliricek şimdi depoya gidicez arka kapıdan giricez bağladığımız adam uyanmış olucak sonrasında
seçenekler çıkıcak burda ortadaki seçeneneği seçip sırayla soruları sorucaz eninde sonunda adam bizden
kendisini çözmemizi istiycek onu çözücez bizi bağlayıp kardeşinin yerini sorucak bizde söyleyemiycez o
da bizi bayıltcak akşam ayılıcaz ayılınca dışarı çıkıcaz ve sokak satıcısının olduğu bölgeye gidicez ve bölüm 7 başllıycak...
bölüm 7 : buluşma
burda yan tarafı seçicez buse ve adamı konuşuyorken bizi görüp öldürmeyi deniycekler
bizde bir yerden gelen taşlar ile kurtulacaz adam bayılcak busede bu sırada kaçıcak sonra tekrar diğer
yan tarafa geçince kısa kollu kırmızı adama benzeyen kel adamı görücez konuşmadan sonra evimize gidicez ve odamızı seçip yatağa tıklıycaz abu bir liste yaptıktan sonra yatıcaz sonra kalkınca depoya arka bölmeye gidicez ve 8. bölüm başlıycak
bölüm 8 :
orda kısa kollu kırmızı tişörtlü adam bize duyduklarını anlatıcak sonra biz saliari bara gidicez adama kısa
kollu kırmızı adamın dayak yediğini söyeyi onu suçluycaz sonra konuşma bitince eşyalardan demiri seçip
çıkan seçeneklerden üsttekini seçicez adamı paklayınca depoya götürücez orda barmeni soruştururken abu herşeyi çözücek tabi bizde ve bizde böylece bölüm 9a geçicez...
bölüm 9 : otel turko
şimdi barmeni tekrar iyi bi soruşturunca sokak satıcısının olduğu yere gidicez yan tarafta bizi ödürmeye
çalışan koruma olucak bize hafıcasını kaybettiğini söyleyince seçenekler çıkıcak bunlardan en üstteki biz
dostuzu seçicez tekrar dostluğu seçince konuşmayı bitirince haritaya çıkıp saliari vbara gidicez bizim kelin dayak yemiş versiyonu ile konuşcaz ve arada çıkıcak olan seçeneklerden üsttekini seçip konuşmayı bitirince haritaya çıkıcaz burda direk otel turkoya gidicez orda üst kata çıkıcaz güvenlik ordaki 2 adam
olucak onları dövüyorken biz sürekli kapıya tıklayıp hemen içeri giricez ve finala başlıycaz...
bölüm 10 : final
evet arkadaşlar finalde direk sağ tarafa geçip kapınn yanındakişifre kutusuna tıklayıp şifreyi '108' olarak
yazıp 'ok' butonuna tıklıycaz şimdi muratı buldujk işte sonra konuşma geçince murat ve abu ile kapıyı
aynı anda tekmeliycekler en hızlı şekilde tekmeleyip kapıyı açıcaz sonra abu ve murat koşarak kısa kollu
kırmızı tişörtlü adamın yanına gidicekler kısa konuşmadan sonra abu ve murat kaçacaklar ve kırmızılının önceden yere attığı sigara ile kırmızılı ve otel turkodakiler patlıycak konuşmadan sonra abunun kankasını
bulucaz sonra abu otel turkonun korumalarını haklıycak yani biz sonraaaa uzun bir konuşmanın ardından oyunu bitirecez...


Abuzittinin Maceraları 3 Part 1


Tam Çözüm

1.Bölüm: KAZA
Oyuna bir polis arabasının kaza yaptığı yerden başlıyoruz. İlk olarak öndeki kaza yapan polislerin yanına gidin. Bir tanesibayılmış bir taneside yaralı olacak. Yaralı olan sizden kendilerini kurtarmasını isteyecek. Yerden aynayı alın Abuzittin’e tıklayın aynayı seçin sonrada aynayı arabanın camına kullanın. Cam kırılcak ve baygın olan polisi kurtarcaz. Diğer polisi kurtarmak içinde yerden kırılan cam parçasını aln ve arabanın yamultuğu direğe kullanın. Ordan tabelayı alıcaz ve diğer polisi de kurtarcaz. Sonra arka tarafta sıkışan yaralıyı kurtarmak içinde ilk kurtardığımız baygın olan polise tıklayıp anahtarları alın. Ama sonra suçlu kaçacak ve bizde peşine düşücez.
Suçlunun yani Polat’ın yanına geldiğimizde bazı konuşmalar geçecek arada kankanında evine gidip gelecez ve en sonunda akşam olacak ve sokakta bir yere gidicez. Çöpte “önce gelen polisi atlat” yazısını görücezki bir polis gelecek yanımıza bizden ellerimizi duvara koymamızı isteyecek. Daha sonra uzaklardan bir silah sesi gelecek ve polis bir an bize arkasını dönecek. Bizde hızlıca yerde duran şarap şisesini alıp çöpün oraya saklanacaz ve daha sonra olanlardan sonra ilk bölümümümüzü bitiricez
2.Bölüm: BOOM
Otoparka geldiğimizde bekçinin televizyon izlediğini ve rahatsız edilmek istemediğini görüyoruz. İlk olarak orada duran kutuyu alın. Kutuyla birlikte birde ip alıcaz. Daha sonra eşyalardan kutuyu seçip ağaca tırmanın. Abuziitin ağactan düşecek. Ama ağaçtan düşerken bir dal parçasını koparacak. Abuzittine tıklayın dal ile ipi birleştirip bir sapan yapın. Yan tarafa geçip orada duran taşlardan bir tanesini alın. Tekrar ön kapıya gelin sapanı seçip antede kullanın. Taşı antene atınca anten
yamulcak ve görüntü gidecek. Bekçi anteni düzeltmek için çıktığında hızlıca davranıp çıkan oka tıklayın ve içeri girin. Eğer oka tıkalayamazsak yine taş alıp işlemi tekrarlayın. Otoparktan içeri girdikten sonra kutuyu kırmızı bidonun üstüne koyun. Sonra sağ tarftaki alet çantasını alıp çantayı arabanın lastiklerinde kullanın. 2 tane lastik alıcaz. Bu lastiklerin bir tanesini gri bidonun üstüne diğer lastiğide kırmızı bidon ile kutu arasına koyup kutunun üstüne tırmanıp bölümü bitirin
3.Bölüm: HARAÇ
Haraç almamız gereken para geldiğimizde barmen bize parayı asla vermeyeceğii arkadaki oda da sakladığını söylüyor. Tekrar barmen ile konuşun içecek bir şey isteyin. Bize bira verecek. Birayı doğru bir zamanda orada duran sarhoşun bardağına doldurun. Barmen bardağı almak istediğinde üstüne bira dökülcek ve ceketini çıkarıp sol tarafa asacak. Ceketi karıştırmak istediğimizde barmen fakedecek. Bizde yine yarım kalan birayı masanın en sağ tarafına dökücez. Barmen orayı temizlemeye gittiğinde bizde hızlıca cekete tıklayarak ceketin cebinden anahtarı alıcaz. Eğer zamanında cekete tıklayamazsak
aynı işlemi tekrar yapın. Anahtarı aldıktan sonra barın sol tarafına geçin. Anahtarla tuvaletin kapısını açın. Kapıyı açtıktan sonra tuvaletin önünde duran girilmez yazısınıda içeri alın. Onu içeri aldıktan sonra tuvalete bardan oturan kırmızı kazaklı genç girecek. Tuvaletten çıkın. Kırmızılının oturduğu masanın üzerinden telefonu alın. Sonra barmen ile konuşup barın telefon numarasını öğrenin. Barı arayın. Barmen telefona koştuğunda bizde barın arkasındaki kapıdan içeri giricez.
İçerdeki odaya girdiğimizde vazoya içinde saklanmış anahtar olacak. Anahtarı kullanıp dolabı açıcaz. Dolabın içinde kasa olacak. Aradaığımız parada bu kasanın içinde olacak. Ama kasayı açmak için şifre lazım. Etrafa bakının ve duvara asılmış üzerinde 27 Temmuzun işaretledndiği bir takvim görücez. Kasaya 2707 sayısını girin ve kasayı açın. Bu arada dışarıda telefonu çaldığımız kişi telefonun çalındığı farkedecek ve barmele konuşacak. Barmende bardan adamın teleonunu arayacak. Telefonu çok hızlı bir şekilde kasanın içine saklayıp bardan uzaklaıp bölümü bitirin
4.Bölüm: PURO
Bölüme bisiklet sürerek başlyoruz. Bisikleti sürmek için çıkan ok tuşlarına basmamız yeterli olacak. Ama bisikleti sürerken ilerlerde bir polis kamyoneti olacak yanında geçmeye çalışırkende bize kırmzı bir araba çarpacak. Orada çıkan oka basmayıp yokuş yola tıklayarak yolumuzu değiştiriyoruz. Daha sonra ormanlık yerde de çıkan ok tuşlara zamanında basarak depoya ulaşıyoruz. Depoya geldiğimizde amacımız orada duran mavi kamyoneti kaçırmak. Önde sigara içen adamla konuşucaz adam doğal
olarak bize arabanın anahtarlarını vermeyecek. Arkada biraz açık duran garaj kapısının altına tıklayın. Sonra yine çıkan ok tuşlarına basarak içeri girin. İçeri girince garaj kapancak ve garajın kapısının bozuk olduğunu anlayacaz ve içeride kalıcaz. Burada önce sandalyeyi alın. Sandalyeyi ekranın oralarında yukarıdaki havalandırma boşluğunun altına koyun. Sandaleyi yerini değiştirdikten sonra havalandırma boşluğuna tıklayın. Bir anahtar bulucaz. Anahtarı 2.dolapta kullanın, dolabın içinde de bir levhe bulucaz. Levhe ile garajın kapısını açın ve tekrar dışıarı çıkın. Dışıarıda yine levheyi kullanıp
arkadan sigara içen adama vurarark bayıltın ve bu bölümüde bitirmiş olun
5.Bölüm: SİLAH
Bu bölümde amacımız silahı tuvalete saklayıp kimsenin o silahı bulmamasını sağlamak. Silahla bankanın içine giremiyoruz çünkü kapıda güvenlik var. Bizde silahı seçip kapının önünde cep teleonuyla konuşan adamın alet çantasına koyucaz. Yine çıkan oklara basarak silahı alet çantasına koyalım. Tamirci içeri giricek bizde peşinden içeri giricez. İçeri girdikten sonra alet çantasından silahı almamız gerekiyor. Ama yanında tamirci verken bu olanaksız görünüyor. Tuvalete girip orada temizlik arabasının üstüne tıklayarak süprügeyi alın. Tuvaletten dışarı çıkın süpürgeyi bankamatiğin yanında duran lambaya doğru kullanın. Lamba yere düşecek ve tamirci gelecek. Aradan geçen konuşmalardan sonra Abuzittin otomatik olarak alet çantasında silahı alacak ve tuvaletre saklayacak. Şimdi yapmamız gereken silahı sakladığımız tuvalete kimsenin girmemesini sağlamak. Bunun için önce temizlik arabasını alın. Sonra yine tuvelleten çıkıp bankamatiğin olduğu yerde Abuzittine tıklayın. Eşyaları birleştirin. Abuzityin yerleri silmeye başalyacak ve temizlik arabsını yere düşürcek. Tamircide
daha fazla Abuzittine dayanamayıp oradan uzaklaşacak. Bankamatiğin üstüne duran “servis dışı” yazısını alın. Bunu tuvaletin kapısına asınca kimse içeri giremeyecek. Ama tuvalete gidrdiğimizde tamirciyi tam silahı sakladığımzı tuvalete girrekren görücez. Daha sonra çıkan oklara basarak adamlara döüşücez ve aradan geçen konuşmalradan sonra “O Şimdi Mafya” oyununun
1.bölmünü bitiricez.


Abuzittinin Maceraları 3 Part 2


Tam Çözüm

Abuzittinin maceraları 3 part 2 tam çözüm

Oyuna kankamızın evinde başlıyoruz . Kankamızla konuşturken reklam falan yapıyo kankamız sonra kankamız oturuyo biz de ona abuzittinin maceraları 3 ü anlatıyoruz ekrana tıklayarak hızlı hızlı geçebilirsiniz.Sonra babanın yanına gifiyoruz baba biza bahis olayını anlatıyor sonra biz de bara gidiyoz.barda sol taraftaki beyazlı adamla konuşuyoruz o da bizi rakip boksörü sakatlamaya gönderiyor.

Bölüm 1: BOKSÖR
Soldaki kapıdan girin içeride kilitli olmayan dolaba tıklayın artık bir çakı ve bir bardağınız var.Dışarı çıkın dışarıda bardağı seçin abuzittin bardağa suyu dolduracak.Sonra içeri girip yan tarafa geçin oradaki koşu bandın bardağı uygulayın abuzittin bardaktaki suyu koşu bandına döküyor .Sonra koşu bandının üstündeki düğmelere basın.Yan tarafa geçip boksör ile konuşun alttaki seçeneği seçin.Boksör koşu bandına binecek ama kayıp düşecek sonra kapısında coach yazılı odaya gidecek o gidince siz de çakıyı kum torbasında kullanın.Bardağınızı yeniden suyla doldurun ve kum torbasında kullanın abuzittin bu işlemi birkaç kez tekrarlayacak. Sonra boksör gelecek ve kum torbasına vuracak ama elleri incinecek.Boksör cebinden ağırlık çıkaracak ve size şov yapacak.Boksör gittikten sonra dışarı çıkın ve kapısında coach yazan kapıdan girin.İçeride kırık ağırlığı alın sonra yerdeki kesik halıya tıklayın halının kesiğini takip ederek masanın altına tıklayın ve parçayı alın.Parçayı aldıktan sonra Kum torbasının olduğu odaya gidin.Kırık ağırlık ile sağlam ağırlığı değiştirin.Sonra boksör gelecek ve şov yapmaya çalışırken iyice sakatlanacak ve görev bitmiş olacak.
Baba ile konuşun size yeni bir görev verecek.

Bölüm 2: KOMŞU
Bizim boksörün aartmanındayız.Boksör 10 numarada oturuyor onun evinin zilini çalın cevap veren olmayacaktır.Siz de 11 numaranın zilini çalın bir kadın çıkacak konuşun sizi içeri alacak.İçeride sağ taraftaki lambanın kenarında bir tornavida var onu alın sonra balkona çıkın.İlk önce sol balkona geçin ve içeri girin içerideki dolabın en altındaki çekmecesi kırık.Tornavidayı kırık çekmece üzerinde kullanın ve artık bir çekmeceniz var.Yeniden balkona çıkın çekmeceyi sağ taraftaki balkona uygulayın ve boksörün balkonundasınız.içeri girin bizim boksör sızıp kalmış ortalıkta.Boksörle konuşun.Sonra polis evi basacak siz de hemen balkona çıkıp yan tarafa geçeceksiniz .İçeri girin kadınla konuştuktan sonra yanlışlıkla kadının üstüne düşeceksiniz ve tam o sirada kadının kocası gelecek ve sizi yanlış anlayacak.Sonra abuzittin balkona çıkıp soldaki balkona girecek içerideki kadınla konuşun.Kadın polisi çağıracak siz ne sağa ne sola gitmeyin kadının üstündeki havluya basın polis geldiği gibi dışarı çıkacak.Siz de yan balkona geçeceksiniz yan balkondaki adamla konuşurken polis gelecek.Sonra çıkan oklara seri biçimde basmanız gerekiyor.Oklara basıp dışarı çıkın.Dışarıda abuzittin merdivenin kenarına saklanacak sarı polis dışarı çıkıp öteki polisi uyaracak.Sonra dışarıdaki polis bişeler içerken siz de çöp kutusunun yanına geçin.Adam içeceğini bitirince çöp kutusuna basket atmak isteyecek o basket atmadan çöp kutusunun kapağına basın ki polis atamasın yoksa çöpü atıyo ve sizin kafaya geliyo ve yakalanıyorsunuz.Bunu da hallettikten sonra abuzittin polis arabasını çalıp kaçıyor.Bu bölüm de bitmiş oluyor.
Babayla konuşun size yeni görev verecek.

Bölüm 3ARK
Yeni göreviniz içeri girmek. Korumalarla konuştuktan sonra sola geçin.Oradaki akülü arabayı alın.Sonra yukarı çıkın yani parka tahterevallinin üstünden arabanın tekerleğini alın.Sonra arabaya basın.Abuzittin arabayla kaykayın üstünden zıplamaya çalışacak ama olmayacak arabanın önünden bir parça kırılacak onu yerden alın.Kırık parçayı kaykayın dibine uygulayın.Abuzittin tekrar uçmayı deneyecek bu sefer uçacaksınız ama duvarı geçemeyeceksiniz.Oradaki çöp kutuları dökülecek. Konservelere tıklayın içinden bir tane yüzük bulacaksınız.Sonra sol tarafa geçin.Yüzüğü aşçıya uygulayın.Aşçı size yağ şişesi verecek.Yağ şişesini alıp dikkat kaykaya değil kaykayla salıncağın arasındaki boş alana uygulayın.Sonra araba ile uçun ve bölümü bitirin.
Bölüm 4:BALIK
İçeri girdik şimdi de adamın masasına balığı bırakmaya geldi sıra.İçeride önünde iki tane koruma olan oda adamın odası.Soldaki odaya girin aslında orası tuvalet.İçeride bir koruma var siz de korumayı görür görmez soldaki odaya kaçacaksınız.Peşinizden koruma gircek korumayla konuştuktan sonra dövüşeceksiniz.Çıkan oklara seri bir biçimde basıp adamı dövün.Adamı dövdükten sonra televizyon sehpasını alın.Sonra tuvalete girip adamın pantalonunu karıştırın bir çakmak bulacaksınız dışarı çıkın sehpayı yangın sensörünün tam altına koyunSonra çakmağı seçip yangın sensörüne uygulayın sehpanın üzerine çıkacaksınız ama boyunuz ermeyecek sağdaki kapıdan girin.Kitaplığa basın abuzittin kitapları alıp sensöre eriyor ve korumalar kaçıyor siz de içeri giriyorsunuz.Balığı masanın üstüne bırakın.Dışarı çıkarken beyazlı adam ve korumalar gelcek siz de hemen en soldaki odaya geçeceksiniz.Koruma da peşinizden girecek.Tam sizi öldürürken arkadan hakan onu öldürecek ve dışarı çıkacaksınız.Peşinizden nemci ile Polat gelecek .En başta dövdüğünüz adam yerde silahıyla belirecek ekranda çıkan oklara klavyeden basın.Polat vurulacak.Necmi ile adamın odasına gireceksiniz.Adam kaçmış olacak.Sonra dolaba doğru yönelip orada gizli bir geçit bulacaksınız.Necmi Polat ile Hakan’a bakmaya gidecek ve bu part bitmiş olacak.Sonraki bölümde olacakları izleyin.İnşallah abuzittinin maceraları 3 part 3 yakında çıkar çok heyecanlı olacağa benziyor ...

Abuzittinin Maceraları 4 ü bir arada
 

Benzer konular

Top