1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Açıııılııınnn !!

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve YeNi_ÇeRi tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Açılın ve de saçılın…

Ya da “açıl susam açıl”…Bu aralar dikkat ediyorum herkes de bir açılım var, eskiden kırk haramiler hazineyi mağara da saklarmış ve bu hazineye herkes sahip olmak istermiş…

Bu nu günümüze uydurursak …

Cemaatçi Halk Partisi, çarşafa açılmaya başladı…

Ampüller ve Kurtlar Alevilere açılmaya başladı…

Diyanetimiz Kürtçe Kur’an meali diye Kürtlere açılmaya başladı…

Birde kapanma açılımı var, üstü kapalı altı Lara Croft misali… ( Modifiye olmuş kapalı )

Osman Bölükbaşı zamanında güzel söylemiş ; “Yüzlerce, binlerce meslek gördüm, din ticareti kadar karlısını görmedim”…

Ampulün sadakasına, lütufuna, avantasına mazhar olmuş açılım..

Baykal’a dinletmek lazım “Fatma’m nerden öğrenmiş çarşaftan kol atmayı” türküsünü… ( Belkide çarşaf’tan gol atıcak )

Baykal ne diyor; içimdekini dışa vurdum…

Bu açılımların hangisi öz’de, hangisi söz’de, hangisi göz’de…

Samimiyetsizlik, oy hesapları iğrenmeye başladım…

Ne diyelim artık…

Yakında ne açılımlar la karşılaşıcaz, bilen varsa beri gelsin…

He bir de tesettür mayo ya 250 dolar, ipek türbana 500 dolar, üç kilo bulgura oy veren şahsiyet açılımları var…

(Alıntı)

Düşüncelerinizi Öğrenebilir miyim Bu Yazı Hakkında ??

Sayfayı Paylaş