1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Açıköğretim Fakültesinde Yüz Yüze Eğitim Dönemi

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 1 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. Çağlayağmur

  Çağlayağmur Mutlu Süper Moderatör

  Katılım:
  15 Aralık 2010
  Mesajlar:
  15.244
  Beğenileri:
  4.878
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Ankara
  Banka:
  3.756 ÇTL
  Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için bazı derslere yönelik ücretsiz yüzyüze derslerin Bahar Dönemi 5 Mart 2018 tarihinde başlıyor. Yüzyüze derslere Açıköğretim öğrencileri, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin Kars Kafkas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde girebilecek.

  Açıköğretim öğrencilerinin özellikle zorlandıkları derslere yönelik yapılan yüzyüze dersler, öğrencilerin başarılarına büyük katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ders aldıkları üniversitenin kütüphane, sosyal faaliyetler, konferans, sempozyum gibi bir takım olanaklarından da faydalanabilmektedirler.

  Yüzyüze derslerde bir araya gelen Açıköğretim öğrencileri kendi aralarında dersleri ve sorunları ile ilgili bilgi paylaşımı olanağı da elde edilmiş olacak.2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi'nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencilerine yönelik yüzyüze öğretimi yapılacak 12 ders şunlar:

  Matematik II, Genel Muhasebe II İktisada Giriş II, Osmanlı Türkçesine Giriş II, Makro İktisat, İstatistik II, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim II, Finansal Tablolar Analizi, İngilizce II, Arapça II ve Arapça IV
   
Benzer Konular
 1. kelebek
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  663
 2. BeReNN
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.496
 3. dderya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  3.750
 4. dderya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  739
 5. dderya
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  637
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş