1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Açıköğretim'de kayıtlar başlıyor

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin Açıköğretim Fakülteleri(AÖF)'nde internet başvuru ve kayıt işlemleri başlıyor. İşte binlerce öğrenciyi ilgilendiren kayıt takvimi

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, üniversitesinin uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların kayıt işlemleri 23 Eylül - 20 Ekim 2009 tarihleri arasında yapılacak.

Kayıkların, [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresinden internet başvuru ve AÖF bürolarından kayıt olmak üzere iki aşamalı yapılacağı bildirildi.

Sayfayı Paylaş